Produkcja

ŚWIAT JEST MAŁY… PRZYNAJMNIEJ DLA NAS!

Polegając na Pretende wdrożysz swoją markę na arenie międzynarodowej. Mamy znaczącą przewagę nad konkurencją w całej Europie. Dzieje się tak, ponieważ globalna sieć, którą rozwijaliśmy od ponad 30 lat, jest wypróbowana i prawdziwa. Nasze partnerstwa są silnym, niezawodnym, konsekwentnym rozszerzeniem naszej firmy. Nazywamy to przymierzem.
Jaki jest sekret światowej przewagi Pretende? Zarządzamy każdym aspektem Twojego projektu we własnym zakresie i wdrażamy go lokalnie za pośrednictwem naszej globalnej sieci zagranicznych menadżerów w poszczególnych krajach na całym świecie. Dzięki temu masz jeden lokalny kontakt, który zapewnia bieżące aktualizacje z całego świata. Nasza sieć zagranicznych ekspertów pracuje nad zapewnieniem jakości i spójności Twojej marki nawet przy najbardziej złożonych, nietypowych projektach. Dostarczamy nasze wyprodukowane reklamy świetlne globalnie, dzięki czemu dbamy o tysiące naszych klientów zlokalizowanych na całym świecie. Gdziekolwiek zmierza Twoja firma, w tym czasie Pretende zajmie się produkcją Twojego oznakowania.
Jako światowy lider w oznakowaniu, naszą produkcją reklam liter świetlnych wskażemy drogę rozwoju Twoim klientom. Zlecając nam produkcję liter 3D lub logo w zamian otrzymasz: Najszybszy czas realizacji w branży, dużą liczbę kierowników projektu, pięć w pełni wyposażonych obiektów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Polski, wysoką jakość wykonania oraz wieloletnie doświadczenie w przemyśle oznakowań.

GLOBALNA POJEMNOŚĆ, PRODUKCJA REKLAM NA ŚWIATOWĄ SKALĘ

Światowy lider w oznakowaniu.
Wskażemy drogę Twoim klientom...

Nasze prace wysyłamy w dowolne miejsce na świecie. Odpowiednio dobrany transport daje Ci gwarancję, że Twoje dzieło dojedzie do celu szybko i w całości.

Pakując Twoje logo w drewnianej skrzyni zabezpieczamy je przed uderzeniami, wgnieceniem, porysowaniem lub zbiciem.

Dedykowany ubezpieczony transport lądowy gwarantuje szybką dostawę w 24 godziny w dowolne miejsce na terenie całej Europy.

Duże gabaryty transportujemy drogą morską do każdego miejsca na świecie. Nasi agenci celni zadbają o Twoje formalności.

Transport lotniczy to najszybsza forma dostarczenia Twojego logo. Czas dostawy w dowolne miejsce na ziemi to z reguły trzy dni robocze.


SZTUKA TWORZENIA REKLAM JEST ŻYWA
I MA SIĘ DOBRZE

Nasz oddany zespół projektantów / designerów posiada ogromną wiedzę branżową oraz wieloletnie doświadczenie w projektowaniu liter, reklam świetlnych dla największych międzynarodowych marek. W trakcie projektowania Twojej reklamy nasz projektant designer wdroży w Twój projekt najnowocześniejsze koncepcje projektowe, które obejmują najnowsze technologie oraz techniki wykorzystywane do produkcji reklam.


Produkcja reklam

Produkcja reklam


ZAPROJEKTOWANIE REKLAMY ŚWIETLNEJ PROJEKT WSTĘPNY

Design oraz wygląd końcowy oznakowania mogą mieć ogromny wpływ na Twoją markę. Dlatego cały nasz zespół ekspertów ds. oznakowania współpracuje z Tobą po to, aby zrozumieć Twoje cele brandingowe spełniając przy tym Twoje potrzeby i oczekiwania od rozpoczęcia projektu aż po montaż.MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNE / FABRYKACJA

Pretende to firma w stu procentach niezależna sprzętowo z pełnym zakresem usług, wyposażona w profesjonalny park maszynowy, do którego zaliczamy: nowoczesne frezarki CNC, lasery do cięcia blach, Lasery CO2, automatyczne giętarki do liter, niestandardową kabinę lakierniczą, wielkoformatową drukarkę cyfrową, wytłaczarkę próżniową, najnowszy sprzęt spawalniczy, podnośniki koszowe, żurawie i wiele innych. Posiadamy pełne możliwości produkcyjne utrzymując bardzo wysokie standardy rzemieślnicze. Nasz sprzęt jest starannie serwisowany, gotowy do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z produkcją oznakowania. Obróbka metali, malowanie natryskowe lub skomplikowane precyzyjne cięcie to tylko niektóre z usług wykonywanych przez nas we własnym zakresie w celu skrócenia czasu realizacji oraz obniżenia kosztów produkcji szyldów reklamy świetlnej. W Pretende wykorzystujemy nie tylko najnowocześniejsze techniki produkcyjne i sprzęt, ale także najwyższej jakości materiały dostępne dla branży produkującej litery, szyldy, reklamy 3D. Nasze najnowocześniejsze możliwości produkcyjne w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną siłą roboczą pozwalają nam zapewnić każdemu klientowi oznakowanie spełniające najbardziej rygorystyczne specyfikacje. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w sprzęt do zautomatyzowanej, komputerowej produkcji reklam w formie liter przestrzennych 3D. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu naszych procesów produkcyjnych jesteśmy w stanie zaoferować zarówno produkcję na dużą skalę, jak i jedyną w swoim rodzaju produkcję szyldów na zamówienie. Oznacza to, że ​​tworzymy innowacyjne projekty idealnie dopasowane dla Twojej firmy. Wielu z naszych mistrzów jest z Pretende od 20 lat. Ich wieloletnie doświadczenie daje siłę naszej całej firmie.

Produkcja reklam

Produkcja reklam


W PRETENDE DOSKONAŁOŚĆ NIE JEST OPCJĄ... TO JEST STANDARD.

Innowacje i jakość, niestandardowe litery architektoniczne, logo i grafika wymiarowa. Najlepsza jakość wykonania. W branży mamy najszybszy czas produkcji projektu, licząc od uruchomienia do zakończenia. Budujemy wszystkie reklamy z pełną dbałością o szczegóły. Wyprodukowaliśmy kilka tysięcy reklam bez żadnych incydentów. Rozumiemy, że masz na myśli pewne pomysły i projekty dla swojej firmy, dlatego współpracujemy z Tobą, aby stworzyć niestandardowy znak zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Możemy pracować z istniejącymi pomysłami lub stworzyć zupełnie nowy wygląd. Twoja witryna sklepowa powinna odzwierciedlać Twoją działalność i cele, a my staramy się to osiągnąć. Jesteśmy na miejscu instalacji przez cały proces od projektu po montaż reklamy, która sprowadza klientów w odpowiednie miejsce.


PRETENDE DRUŻYNA ŚWIATOWEJ KLASY / PRODUKCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Jakość produktu jest zdefiniowana nie tylko przez jego cechy fizyczne, ale również przez niematerialne aspekty doświadczenia pracy z klientem od początku zamówienia do końca. Wartość, wiedza, jakość oraz doświadczenie nabyte przez lata mają kluczowe znaczenie dla trwałości Twojej reklamy. Przy produkcji liter używamy najlepszych materiałów, wyznaczając standardy spójności. Produkcja reklamy świetlnej to ostrożna równowaga sztuki i nauki. Inwestycja w reklamę o wysokiej jakości jest często duża. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana reklama zapewni wiele lat bezawaryjnej pracy jak i najdłuższą wytrzymałość na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Znaczna część naszej produkcji realizowana jest na podstawie manualnych zdolności naszych licencjonowanych ekspertów od reklamy świetlnej. Doświadczeni rzemieślnicy wykonują litery reklamy z dużą dbałością o szczegóły. Cały proces jest ściśle zarządzany przez kierowników projektów, aby zapewnić szybką realizację i sprawną koordynację między technikami zajmującymi się produkcją i montażem. Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ w przeciwieństwie do większości naszych konkurentów, nie kupujemy liter reklam od hurtowni i nie przedstawiamy ich jako naszego własnego produktu. Posiadamy własną linię produkcyjną zbudowaną specjalnie dla naszych działań. Jesteśmy dumni z silnej, ogólnofirmowej kultury, która kładzie nacisk na jakość, do której nieustannie dążymy. Nasze dążenie do doskonałości sprawia, że ​​jesteśmy Twoim wyborem numer jeden w zakresie Twoich potrzeb montażowych i serwisowych. Dzięki naszemu licencjonowanemu personelowi zapewniamy jakość w najbardziej konkurencyjnych cenach w branży. Możesz mieć pewność, że produkt końcowy będzie zbudowany z certyfikowanych materiałów, będzie piękny, trwały i wyjątkowo łatwy w utrzymaniu.

Produkcja reklam

Produkcja neonu

Produkcja bulb


PRODUCENT NEONÓW WYSOKIEJ JAKOŚCI. REKLAMY NEONOWE, PROJEKT NEONU SPERSONALIZOWANY, STWORZONY DLA TWOICH POTRZEB.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która posiada własną, nowoczesną, rozbudowaną neonownię. Tworząc nasze neony, jesteśmy w 100% niezależni produkcyjnie. Nasza produkcja neonów odbywa się w sterylnych czystych warunkach, co ma bardzo duży wpływ na jakość świecenia neonu. Nasz wewnętrzny zakład neonowy jest wyposażony w kilka stanowisk przystosowanych do produkcji seryjnych neonów. Oryginalne szklane neony są wykonywane ręcznie. Proces ten nie zmienił w ciągu ostatnich 100 lat. Do tworzenia neonów używamy szkło renomowanych certyfikowanych producentów z Włoch oraz USA. W procesie produkcji neonu istotne są również takie podzespoły jak elektrody, przewody, uchwyty, transformatory neonowe, które zawsze dopasowujemy zgodnie z obliczeniami oraz parametrami tworzonego neonu. W Pretende mamy doświadczenie w tworzeniu niestandardowych neonów dla osób prywatnych i firm. Z nami możesz zamienić swoje kreatywne pomysły w jasne, świecące, przyciągające wzrok neony. Specjalizujemy się w produkcji neonów o wysokiej jakości wykończeniu. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu w produkcji neonów. Nasi specjaliści od gięcia szkła neonowego dysponują dwudziestoletnim rzemieślniczym doświadczeniem pracy przy palniku neonowym. Gdy wyginają kształt neonu gołym okiem widać idealne, płynne oraz równe kształty liter wytworzone ręcznie z rozgrzanego giętego, kolorowego, neonowego szkła. Nasi klienci wybierają nas ze względu na naszą odpowiedzialność, naszą historię realizacji zleceń neonowych, za szybki czas realizacji oraz za spełnienie oczekiwań. Ściśle współpracujemy z każdym klientem, aby urzeczywistnić i zamienić jego wizję na produkcję neonu. Ręczne wykonanie sprawia, że szklany neon jest oryginalny, jedyny w swoim rodzaju.

Kasetony świetlne

SERWIS NAPRAWA REKLAM, SZYLDÓW, LITER PRZEGLĄD REKLAMY CO ROCZNA KONSERWACJA / REWIZJA RAPORT Z NAPRAWY SZYLDU – AUDYT, EKSPERTYZA, KONTROLA JAKOŚCI WYPRODUKOWANEGO ZNAKU ŚWIETLNEGO.

Świadczymy profesjonalne usługi naprawy znaków liter przestrzennych oraz wszystkich typów szyldów podświetlanych – naprawy serwisowe reklam, liter 24 H na dobę. Serwisujemy wszystkie podświetlane szyldy i litery świetlne znajdujące się na fasadach budynków. Nasi profesjonalni wykwalifikowani monterzy naprawią każdy problem… czasem w ciągu jednego dnia. Wiemy, jak prawidłowo wykonywać naprawy różnego rodzaju szyldów. Nasza usługa przeglądu utrzymania szyldu w idealnym stanie to jego regularny serwis oraz konserwacja. To sposób na ochronę Twojej inwestycji. Brak przeglądu podświetlanych zewnętrznych i wewnętrznych znaków, liter świetlnych może mieć wpływ na wiele szkodliwych czynników takich jak: wilgoć, grzyb, warunki pogodowe, uszkodzenia przez słońce, silny wiatr, niedziałające oświetlenie lub np. nieprawidłowości przebiegu początkowego montażu liter do fasady budynku. Czyste, działające znaki, litery świetlne jednolicie świecące płynnym światłem mogą zwiększyć ruch klientów i zaszczepić poczucie bezpieczeństwa wokół całego obiektu. Nasi wyszkoleni i licencjonowani monterzy przyjeżdżają na miejsce w pełni wyposażonym pojazdem, aby wykonać zadanie serwisowe. Szybko zdiagnozują wszelkie problemy i zapewnią szybkie ich usunięcie. Wszyscy nasi technicy są wyposażeni w łączność mobilną, dzięki czemu mogą skutecznie komunikować się z naszym głównym biurem i Państwem, aby zapewnić jak najszybsze wykonanie niezbędnych napraw. Zapewniamy konserwację i naprawę szyldów w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeśli jednak Twoje litery, szyldy przestrzenne podświetlane są zbyt zniszczone, aby można je było naprawić, oferujemy również wysokiej jakości usługi produkcyjne wymiany kompleksowej Twojego znaku na nowy. Nasz zespół może bez problemu wyprodukować litery, które wyglądają identycznie jak te uszkodzone, w tym celu z przyjemnością połączymy Cię z naszym grafikiem, opiekunem projektu w celu stworzenia nowych liter, których możesz potrzebować.

PEŁEN ZAKRES ZAPLANOWANEJ KONSERWACJI ZEWNETRZNYCH I WEWNETRZNYCH ZNAKÓW, LITER PODŚWIETLANYCH PRZEZNACZONYCH DO UŻYTKU KOMERCYJNEGO. KOMPLEKSOWA ANALIZA TYPOWYCH PROBLEMÓW OZNAKOWANIA NA WSZYSTKICH OBIEKTACH BUDOWLANYCH.

WALORY ESTETYCZNE: Sprawdzamy jakość, kruchość materiału, pęknięcia z przodu liter, diagnozujemy akty wandalizmu rozbicia uszkodzenia szyldu spowodowane uderzeniami. Całościowe sprawdzenie estetycznego wyglądu wszystkich liter naraz. Usuwamy stojącą wodę wewnątrz liter, usuwamy szkodniki w obudowie wewnątrz litery. Sprawdzamy wytrzymałości konstrukcyjną boków liter przeciw rozwarstwianiu, rozklejaniu się boków liter.

KOLORYSTYKA BLAKNIĘCIE KOLORU: Szczegółowo weryfikujemy ogólny wyglądu liter na elewacji. Ciągłe działanie promieni słonecznych UV, silnego wiatru, może spowodować utratę koloru akrylowej powierzchni na literze przestrzennej. Sprawdzamy przypuszczalne odbarwienia spowodowane słońcem poprzez blaknięcie oraz utratę rzeczywistego koloru. Uderzający w litery deszcz lub grad z czasem może powodować ogólne pogorszenie wyglądu całego szyldu.

MATERIAŁY STRUKTURALNE: Sprawdzamy narażenia na działanie czynników atmosferycznych, powstawania rdzy w miejscach spawania spoiny. Stojąca woda wewnątrz liter, szkodniki mogące dostać się do obudowy wewnątrz litery. Odkurzone i oczyszczanie zgodnie ze wskazówkami producenta. Usuwamy problemy mogące wymagać wymiany niektórych części lub wykonujemy poprawki poszczególnych elementów liter przestrzennych przywracając je do wcześniejszego idealnego stanu.

USZKODZENIA KONSTRUKCYJNE SZYLDÓW: Natychmiastowo korygujemy błędy konstrukcyjne możliwe do naprawienia. Rozwiązujemy problemy z oznakowaniem nieprawidłowo świecących liter przestrzennych 3D, precyzyjnie określamy problem niedziałającego napisu świetlnego. Sprawdzamy wytrzymałość konstrukcyjną na zginanie oraz przeciw rozwarstwianiu, rozklejaniu się boków liter. Dokładnie określamy problem niedziałającego napisu świetlnego. Naprawiamy wszystkie ukryte wady konstrukcyjne wewnątrz każdego szyldu.

USZKODZENIA ELEKTRYCZNE: Wymienimy oświetlenia diodowe Led w literach. Każdy rodzaj oświetlenia niedziałający prawidłowo zostanie niezwłocznie naprawiony przez profesjonalistę instalatora szyldów od razu na miejscu. Sprawdzimy zasilacze elektroniczne do modułów Led odpowiadających za świecenie kompleksu liter na fasadzie. Sprawdzimy wszystkie elementy sterujące moc elektryki działającej Non-Stop 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Na miejscu dokonamy ewentualnej wymiany uszkodzonych zasilaczy przez przeciążenie elektryczne. Zdiagnozujemy aktualny stan przewodów elektrycznych. Sprawdzimy źródła natężenia świecenia oznakowania (świecenie za słabe lub za mocne) przeprowadzimy test obciążenia świecenia wszystkich liter z całego napisu. Szczegółowo sprawdzimy wszystkie elementy oświetlenia — migoczące moduły Led, iskrzenie, trzaskające odgłosy lub burczenie zasilaczy elektronicznych po ich włączeniu. Skontrolujemy wszystkie elementy świetlne, połączeń elektrycznych, uziemienia obwodów elektrycznych oraz ich izolację. Zniwelujemy błędy z połączeniem: światło może migotać lub szybko zgasnąć i spowodować wyłączenie poszczególnych sekcji liter.

OGÓLNE CZYSZCZENIE KONSERWACJA: Naprawa ogólna odkurzone i oczyszczanie zgodnie ze wskazówkami producenta. Czyszczenie szyldu jak wszystko inne, reklamy się brudzą. Utrzymanie przodu liter w czystości, dla lepszej jakości świecenia światła wewnątrz litery wszystko to dla lepszego optycznego wrażenia. Warunki środowiskowe i inne mogą mieć wpływ na wydajność i skuteczność znaku. Brud i zanieczyszczenia mogą wpływać na jakość całego oznakowania.


LEASING W PRETENDE TO NOWA FORMA FINANSOWANIA PRODUKCJI TWOJEJ REKLAMY

Chcesz skorzystać z lepszego oznakowania Twojej firmy ?
Nie masz na dany moment budżetu na produkcję reklamy wysokiej jakości?

Zastanów się nad naszymi opcjami leasingu przyznanego na wyprodukowanie dowolnej niestandardowej reklamy.

Leasing na oznakowanie budynku w formie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej to świetny sposób na znalezienie odpowiedniego rozwiązania oznakowania dla Twojej firmy. Unikasz jednorazowych nakładów finansowych związanych z dużym zakupem. Uwalniając swój kapitał i dając Ci elastyczność w kierowaniu tymi funduszami, które wybierzesz. Ponieważ jest to comiesięczny koszt na zakup reklamy, można go również odliczyć od podatku. Gwarancja na całą reklamę jest zawarta w umowie, więc w razie awarii nie poniesiesz nieoczekiwanymi wydatków. Natomiast po wygaśnięciu umowy leasingowej masz możliwość odnowienia istniejącej umowy lub zaktualizowania o nowy zakup nowej reklamy. Co najlepsze, w przeciwieństwie do wielu innych firm podpisujących umowy, Pretende obsługuje wszystkie umowy leasingowe we własnym zakresie, dzięki czemu cały proces jest dla Ciebie łatwiejszy i prostszy. Gdy właściwe oznakowanie wydaje się poza zasięgiem z powodu ograniczeń budżetowych, leasing jest doskonałym sposobem na maksymalizację przystępności cenowej oraz daje pewność poniesionych comiesięcznych kosztów.

Nasi eksperci doradzą Ci krok po kroku, jak to powinno wyglądać, od czego masz zacząć, aby rozpocząć tę formę płatności, dowiesz się jak szybko wyprodukujemy dla Twoją reklamę, która jest dla Ciebie na pewno bardzo ważna. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę i dowiedz się, w jaki sposób leasing niestandardowej reklamy wyprodukowanej w Pretende może pomóc Twojej firmie.

Reklama świetlna finansowanie / Leasing

NASZE ODDZIAŁY

POLSKA

PRETENDE GDAŃSK

ul. Szczęśliwa 50
80-176 Gdańsk
tel.: +48 58 354 24 24

PRETENDE SZCZECIN

ul. Władysława Łokietka 5/2
70-256 Szczecin
tel.: +48 91 444 08 57

PRETENDE POZNAŃ

ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
tel.: +48 61 415 18 52

PRETENDE WARSZAWA

ul. Hoża 86 lokal 410
00-682 Warszawa
tel.: +48 22 100 57 49

PRETENDE LUBLIN

ul. Kowalska 5/203
20-115 Lublin
tel.: +48 81 82 28 139

PRETENDE WROCŁAW

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lokal 320
50-020 Wrocław
tel.: +48 71 707 04 38

PRETENDE KATOWICE

ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
tel.: +48 32 722 07 46

PRETENDE KRAKÓW

ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków
tel.: +48 12 446 68 02

PRETENDE RZESZÓW

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20D/7
35-006 Rzeszów
tel.: +48 17 783 83 88

NIEMCY

PRETENDE BERLIN

Kurfürstendamm 195
10707 Berlin
tel.: +49 30 800 982 139

Pretende - High Quality Germany

  BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
   kontakt@pretende.pl

GODZINY OTWARCIA:
   Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00 / Sobota - Niedziela: Zamknięte

Copyright © 2024 PRETENDE