Koncepcja Pretende

KONCEPCJA

PRETENDE

CZOŁOWY POLSKI PRODUCENT LITER 3D, DESIGNU ORAZ REKLAMY ŚWIETLNEJ.

Oferujemy zróżnicowany zakres usług.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją każdego rodzaju liter. Produkujemy przestrzenne loga, reklamy świetlne zewnętrzne oraz wewnętrzne. W firmie zatrudnieni są doświadczeni specjaliści od projektowania graficznego po montaż reklamy. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, który umożliwia produkcję niemal każdego rodzaju reklamy.

Z oferty firmy korzystają zarówno klienci korporacyjni, indywidualni, jak i małe przedsiębiorstwa. Dzięki rzetelnemu i profesjonalnemu podejściu do klienta oraz wykorzystywaniu nowoczesnych technologii, najwyższej jakości materiałów zdobyliśmy zaufanie na rynku reklamowym w Polsce jak i w Europie.

Wszystkie nasze produkty są w większości wytwarzane ręcznie dzięki czemu jesteśmy oryginalni, jedyni w swoim rodzaju.

W cały proces jest zaangażowanych wiele wyspecjalizowanych, doświadczonych w swoim fachu osób.

Nasze laboratorium pomysłów oraz innowacyjne rozwiązania na etapie produkcji reklamy, docenione są przez naszych klientów na całym świecie.

Tomasz Ciepliński

– designer, kreator wizerunku, twórca marki PRETENDE

Od zawsze miałem intensywny kontakt z typografią i literami za sprawą moich doświadczeń artystycznych z młodości. Impuls do działań daje mi też stylistyka reklam amerykańskiego Broadwayu i Las Vegas sprzed lat.

Staram się w autorski sposób przenosić klasyczne wzorce projektowania reklamy na polski i europejski rynek. Na bieżąco wdrażam nowe pomysły. Na obecnym etapie rozwoju mojej działalności, tworzę unikalne, nietypowe produkty do aranżacji wnętrz.

Zewnętrzne loga firm aranżuję zgodnie z architekturą jak i całym otoczeniem budynku. Nawiguję klienta do wyboru idealnej koncepcji wyglądu reklamy po to, aby poprawnie rozpocząć projekt. Staram się kreować nowy wizerunek nowoczesnego miasta. Ciągły rozwój jest jednym z moich priorytetów.

Wspieram klientów Inspirując ich tak aby mogli odnieść swój "SUKCES". Po prostu daję im to czego ode mnie oczekują...

Mauro Andres - Twórca logotypu Pretende

Mauro Andres

- Twórca logotypu Pretende

Utalentowany projektant graficzny i kaligraf, jest twórcą naszego logotypu. Pochodzi on z miejscowości Concepcion w Chile, gdzie na co dzień zajmuje się opracowywaniem identyfikacji wizualnej firm.

Zapraszamy do obejrzenia portfolio jego prac.
https://www.behance.net/mauroandres

Agencja Reklamowa Gdańsk, Gdynia, Sopot - Pretende

Monali Haldipur - Wybitna artystka, maluje farbą akwarelową za pomocą pędzla i pióra

Monali Haldipur

- Wybitna artystka, maluje farbą akwarelową za pomocą pędzla i pióra

Zamieszkała New Delhi, India Monali jest Stewardessą, hobbystką, pasjonatką sztuki. Dla firmy Pretende stworzyła, namalowała orginalne jedyne w swoim rodzaju ilustracje liter metalowych oraz neonowych na potrzeby najnowszej strony pretende.pl
Na co dzień artystka maluje budynki, architekturę, sytuacyjne sceny z życia w Delhi.
Jej portfolio prac możesz zobaczyć na:
instagram.com/monali.haldipur/

Victor Bonilla - aka Maney Imagination

Victor Bonilla

- aka Maney Imagination

Jest grafikiem skupionym na manipulacji zdjęciami, kreatywnym retuszu i identyfikacji marki. Zwykle używa różnych technik i umiejętności w zależności od rodzaju projektu. Twórca grafiki kreatywnej dla marki Pretende.

maneyimagination.com | INSTAGRAM | BEHANCE

Aysa Putri - Artystka z Jakarty

Aysa Putri

- Artystka z Jakarty

Artystka z Jakarty z Indonezji zainspirowana głównie literami w stylu retro. Jej projekty są oryginalne jedyne w swoim rodzaju. Dla Pretende przygotowywała dynamiczne wizualizacje z czego jest bardzo dumna.

INSTAGRAM | YOUTUBE

Tomasz Ciepliński - twórca marki PRETENDE