NEONY

Zaletą reklamy świetlnej jest to, że jak magnes przyciąga wzrok. Neony emitują przyjemną dla oka poświatę – zmysł wzroku odbiorcy jest stymulowany przez efektowną łunę świetlną. Naszym priorytetem jest to by sprawić, że Twój neon zostanie szczególnie wyróżniony i zapamiętany na długo.

Neony to dzieło sztuki, chemii i elektroniki w jednym. Kontynuujemy tradycję reklamy neonowej, wypełniając misję estetycznego upiększania polskich i europejskich miast. Kreujemy nowy wizerunek Polskich ulic. Wszystkie nasze projekty neonowe są przemyślane i przeanalizowane przez doświadczonych, kreatywnych specjalistów od neonów.

ZOBACZ WIĘCEJ

LITERY Z ŻARÓWKAMI

W naszej ofercie można znaleźć bardzo efektowne litery wypełnione żarówkami.

Litery wykonujemy według indywidualnego projektu. Nasza lampa w kształcie liter nawiązuje do stylistyki retro. lustra z żarówkami, logo wypełnione żarówkami, napisy z żarówkami, litery, cyfry z żarówkami, litery broadway.

Litery z żarówkami idealnie wyróżniają się spośród reklam. Klimat który oddają na długo pozytywnie utkwi Ci w pamięci.

ZOBACZ WIĘCEJ

Pretende Google Review
Pretende Google Review
Pretende Google Review
Pretende Google Review

Polecamy litery świetlne do wszelkiego rodzaju oznakowania zarówno na elewacjach budynków jak i we wnętrzach. Ta forma reklamy jest przede wszystkim doskonale widoczna z daleka, zarówno w dzień, jak i w nocy. Ponadto trójwymiarowość liter świetlnych sprawia, że wyglądają estetycznie i profesjonalnie. Zawsze staramy się zbadać lokalizacje w których ma zostać umieszczona reklama by zadbać o jej odpowiednią prezentację i jak najlepiej dostosować ją do możliwości architektonicznych budynku lub miejsca. Dlatego też dbamy o jej odpowiednią prezentację i jak najlepsze dostosowanie do możliwości architektonicznych budynku lub miejsca. Z naszą pomocą trafisz do większej liczby odbiorców.

LITERY Z BLACHY NIERDZEWNEJ W POŁYSKU, LITERY ZE ZŁOTEJ POLEROWANEJ BLACHY, TYTANOWE MIEDZIANE LITERY OZDOBNE, SREBRNE LITERY Z BLACHY WYBŁYSZCZANEJ TYPU PREMIUM

Litery z blachy nierdzewnej polerowanej to seria liter dedykowana specjalnie dla odbiorcy ceniącego sobie optyczną jakość liter, klasę materiału z jakiego zostały wykonane litery oraz końcowy efekt wow.

ZOBACZ WIĘCEJ

GIGANTYCZNE LITERY WOLNOSTOJĄCE MONUMENTALNE LITERY 3D WIELKOFORMATOWE

GIGANTYCZNE LITERY WOLNOSTOJĄCE MONUMENTALNE LITERY 3D WIELKOFORMATOWE

Wzmocnione konstrukcją od środka. Nieszablonowe wielkie litery 3D osadzone na podeście to odważne podkreślenie Twojej nazwy, loga marki ...

ZOBACZ WIĘCEJ

Litery z blachy

LITERY METALOWE EFEKT RDZY, LITERY MIEDZIANE PATYNOWANE, INDUSTRIALNE REKLAMY ZE STALI SUROWEJ, LITERY Z BLACHY SZCZOTKOWANEJ, ZNAKI SZYLDY Z METALU

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produkcji reklam z metalu.
Do produkcji naszych industrialnych reklam, liter metalowych, używamy niestandardowych materiałów, takich jak: blacha zardzewiała, miedź patynowana, rustykalna szczotkowana, blacha tytanowa, mosiężna. Litery wykonujemy ze stali surowej, brązu, miedzi i aluminium. Blachy do produkcji reklam z metalu, występują w różnych grubościach oraz strukturach.

ZOBACZ WIĘCEJ

Oferujemy szeroki wachlarz kasetonów, a m.in.:

 • kasetony wykonane z tworzywa dibond z frezowanym lub wyklejonym logo,
 • kasetony montowane na profilach aluminiowych,
 • kasetony z napinanym winylem oraz kasetony gięte z plexi.

Kasetony wykonane z tworzywa typu dibond z frezowanym lub wyklejonym logo. Kasetony montowane na profilach aluminiowych, kasetony z napinanym winylem oraz kasetony gięte z plexi. Sprostamy najbardziej nietypowym kształtom. Ponadto zajmujemy się produkcją pylonów reklamowych dopasowanych do potrzeb oraz wymagań klienta.

ZOBACZ WIĘCEJ

KASETONY ŚWIETLNE, SEMAFORY, SZYLDY, ŚCIANY PODŚWIETLANE, TEKSTYLNE, PLAFON

Kasetony świetlne
LITERY PRZESTRZENNE

LITERY PRZESTRZENNE, TYPOGRAFIA 3D, LOGOTYP FIRMOWY PRZY WEJŚCIU, LOGO W RECEPCJI, HOLU, BIURA

Zajmujemy się produkcją logotypów przestrzennych wewnętrznych i zewnętrznych. Do produkcji liter przestrzennych, niepodświetlanych używamy materiałów takich jak: plexi, metal, mosiądz, płyty PCV, sklejka, drewno, korten.

Litery ścienne, litery reklamowe przy wejściu, logo zewnętrzne, typografia przestrzenna.

ZOBACZ WIĘCEJ

Litery, Loga pryzmatyczne

LITERY, LOGA PRYZMATYCZNE

Prezentujemy litery pryzmatyczne, niespotykane na polskim rynku. Boki litery tworzą z jej frontem kąt rozwarty, co nadaje całej formie trójwymiarowy efekt. Każdy projekt jest konstruowany w graficznym programie 3D.

Nasze litery wywołują wrażenie jakby były „wyrzeźbione w stali” – budują ekskluzywny klimat. Technologia produkcji gwarantuje wieloletnią trwałość i niezmienność kształtu. Indywidualnie do potrzeb Klienta dobieramy krój czcionki oraz rodzaj wypukłości.

Do produkcji liter pryzmatycznych używamy następujących materiałów:

 • Blacha złoty połysk, szczotkowana, srebrna polerowana, blacha miedziana, mdf, sklejka i wiele innych

Każda litera pryzmatyczna może zostać dodatkowo pomalowana na dowolny kolor lakierem odpornym na warunki atmosferyczne.

ZOBACZ WIĘCEJ

LITERY Z DREWNA

Litery ze sklejki lub litery drewniane uszlachetnione dekoracyjną blachą są bardzo ozdobnym elementem wystroju. W tej formie możemy wykonać każdy rodzaj logotypu. Litera ze sklejki odpowiednio zabezpieczona jest odporna na ekstremalne warunki atmosferyczne. Reklama z drewna to naturalny styl ECO.

Litery z drewna

PRZEKSZTAŁCAMY POMYSŁY W DZIEŁA SZTUKI

LITERY DEKORACYJNE

Ozdobne litery dekoracyjne to litery ze skóry lub litery z zamszu czy weluru. Szerokie spektrum możliwości materiałów dekoracyjnych otwiera nam możliwość tworzenia nowych styli wykonania nietypowych, niestandardowych reklam. Przekształcamy pomysły w dzieła sztuki.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ekskluzywne reklamy

WAYFINDING, WAYSHOWING
OZNAKOWANIE BUDYNKÓW, BIUROWCÓW - SYSTEM INFORMACJI WIZUALNEJ SIECI HOTELI - NUMERACJE POKOI - STRZAŁKI TABLICE KIERUNKOWE - PYLONY WJAZDOWE

Szeroki wachlarz naszych usług ma zastosowanie w inwestycjach deweloperskich. Wykonujemy różnego typu oznakowania budynków biurowo usługowych m.in.:

 • Kompleksowe oznakowanie sieci hoteli
 • Oznakowanie hal garażowych, klatek schodowych mieszkań
 • Litery na budynku, litery na dachu
 • Oklejanie powierzchni szklanych
 • Fototapety, wydruki wielkoformatowe
 • Znaki kierunkowe, informacyjne
 • Tablice szklane, logo w poczekalni
 • Numeracja budynków, oznakowanie pomieszczeń
 • Niestandardowe loga biurowe, logo przy wjeździe na posesję.

ZOBACZ WIĘCEJ

>

SZTUKA PUBLICZNA DESIGN, KOSMICZNE LITERY SPACE, TURBO, RETRO 80, NIESTANDARDOWE KSZTAŁTY, RZEŹBY ARTYSTYCZNE, NIETYPOWE, NIESPOTYKANE WEWNĘTRZNE DZIEŁA SZTUKI

ZOBACZ WIĘCEJ

Litery artystyczne

SKLEP
Futurystyczny świat detali ...