Produkcja


SZTUKA TWORZENIA REKLAM JEST ŻYWA I MA SIĘ DOBRZE

Nasz oddany zespół projektantów / designerów posiada ogromną wiedzę branżową oraz wieloletnie doświadczenie w projektowaniu liter, reklam świetlnych dla największych międzynarodowych marek. W trakcie projektowania Twojej reklamy nasz projektant designer wdroży w Twój projekt najnowocześniejsze koncepcje projektowe, które obejmują najnowsze technologie oraz techniki wykorzystywane do produkcji reklam. Jesteśmy przekonani, że w Polsce tworzymy najlepsze usługi w zakresie projektów koncepcji reklamowych. Bardzo dobrze znamy swoją branżę. Aranżujemy lokale pod kątem oznakowania zewnętrznego jak i wewnętrznego. Sprawimy, że wyróżnisz się wśród wielu reklam. Nasze oryginalne projekty zawierają nietuzinkowe pomysły. Projektując reklamy, dopasowujemy się do istniejącego otoczenia oraz wyróżniamy Logotypy wyodrębniając z nich to co najlepsze. Zajmujemy się projektowaniem infografiki i reklam świetlnych, oraz tworzeniem designerskich koncepcji oznakowania Twojej firmy. Wykonujemy rozbudowane projekty konstrukcji reklamowych, obliczenia inżyniersko konstrukcyjne, projektowanie liter reklam świetlnych w formie liter przestrzennych z dopasowaniem odpowiednich materiałów oraz wizualizacje dzień / noc. Korzystając z ważnych informacji na miejscu w lokalu u klienta, projektanci Pretende wykorzystują najnowsze techniki do nałożenia nowej reklamy na zdjęcie istniejącego budynku. To pozwala zobrazować, przemyśleć kolory i proporcje nowej jeszcze nie wyprodukowanej reklamy.
Projektując przedstawiamy innowacyjne rozwiązania i opcje, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Typowe firmy produkujące masowo reklamy często napotykają poważne problemy w trakcie, gdy ich reklamy są montowane w warunkach panujących na miejscu. Projekty wykonywane w Pretende to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Ostatecznie, nasz projekt reklamy eliminuje niepotrzebne koszty przeróbek i gwarantuje, że nasze szyldy, litery, reklamy świetlne są wykonane dokładnie tak, aby pasowały do potrzeb każdej lokalizacji. Ten rodzaj projektu i reklamy inżynierii gwarantuje, że montaż reklamy może zostać wykonany szybko i bezbłędnie. Dzięki naszym autorskim, genialnym technikom oświetlenia i aranżacji skupiamy się na zaspokojeniu Twoich potrzeb. Analizujemy miasta, kryteria centrów handlowych i inne oficjalne postanowienia po to, aby upewnić się, że otrzymujesz największą i najbardziej zauważalną reklamę świetlną.
Niezależnie od tego, czy zaczynasz od zera, czy masz pomysł i chcesz go urzeczywistnić, nasi projektanci są tutaj, aby pomóc w dostarczeniu odpowiedniego rozwiązania reklamowego dla Twojej lokalizacji lub Twoich oczekiwań i budżetu.
Czasami w naszym życiu potrzebujemy zmiany scenerii, nowego spojrzenia na życie, metamorfozy. To samo dotyczy cyklu życia każdej firmy. W pewnym momencie marka musi stworzyć się na nowo.