Produkcja


ZAPROJEKTOWANIE REKLAMY ŚWIETLNEJ PROJEKT WSTĘPNY

Design oraz wygląd końcowy oznakowania mogą mieć ogromny wpływ na Twoją markę. Dlatego cały nasz zespół ekspertów ds. oznakowania współpracuje z Tobą po to, aby zrozumieć Twoje cele brandingowe spełniając przy tym Twoje potrzeby i oczekiwania od rozpoczęcia projektu aż po montaż. Posiadamy możliwości projektowe oraz wieloletnie doświadczenie w projektowaniu 3D. Nasz zespół grafików, projektantów oraz inżynierów to eksperci w zakresie przestrzennego projektowania wszelkiego rodzaju oznakowania w formie identyfikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Nasza wiedza i bogate doświadczenie w branży reklamowej pozwalają nam przekształcić proste logo w znak inżynieryjny, który spełni parametry produkcyjne, zachowując jednocześnie wizję i tożsamość marki. Wiemy, że proces opracowania kreatywnego projektu, ze zrozumieniem lokalnych przepisów, może być zniechęcający, zwłaszcza jeśli chodzi o czas produkcji lub budżet przeznaczony na produkcję. Jesteśmy tutaj, aby wyeliminować zamęt i problemy z całego procesu budowy reklamy. Przekształcając w oznakowanie Twoje logo maksymalizujemy je tak, aby uzyskać jak najlepszą widoczność. Tworząc projekt oznakowania z dopasowaniem do założonego budżetu projektujemy go używając najlepszych materiałów, które przetrwają długoterminową wydajność reklamy. Zawsze omawiamy wszystkie dostępne opcje z „czynnikiem WOW”, który sprawia, że Twój projekt jest wyjątkowy. W przypadku klientów, którzy mają korporacyjne specyfikacje graficzne, nasi projektanci dbają o każdy szczegół po to, aby spełnić wszystkie oczekiwania. Po prostu oświetlimy Twoje pomysły!

SZTUKA TWORZENIA REKLAM JEST ŻYWA I MA SIĘ DOBRZE.


Pretende oferuje usługi projektowania, zaczynając od stworzenia nowego logo po kompletne projekty identyfikacji infografiki kierunkowej. Możemy uwzględnić Twoje istniejące projekty lub nadać Twojej firmie zupełnie nowy wygląd, dopasowując się do nowego wizerunku Twojej spójnej identyfikacji.

USŁUGA WYKONANIA PROJEKTU WSTĘPNEGO ZAWIERA:


- Wykonanie / opracowanie profesjonalnego projektu wstępnego logotypu marki zawierającego wszystkie szczegóły związane produkcją reklamy.
- Wdrożenie do projektu najnowszych technologii oraz procesów budowy reklamy.
- Zaktualizowanie oznakowania lub przeprojektowanie go na nowo.
- Przygotowanie plików graficznych do procesu produkcji.
- Inżynieryjna ocena wartości projektu.
- Sugestie, które pomogą znaleźć odpowiedni materiał oraz właściwe metody konstrukcyjne, aby obniżyć koszty oraz uzyskać odpowiedni wygląd.
- Zapewnienie jakości w trakcie projektowania dzieła.
- Komunikację i koordynację z innymi wykonawcami na miejscu w celu sprawnego przebiegu procesu montażu reklamy.
- Sprawdzenie warunków na miejscu / dostęp montażowy oraz wymagania elektryczne.
- Wdrożenie w projekt branżowej znajomości trendów w produktach i wzornictwie.
- Przekazanie wiedzy eksperckiej zintegrowanej z całym procesem budowy oznakowania.