Logo Pretende
Pomoc Pretende

POMOC

PRZEBIEG PROJEKTU

Tutaj dowiesz sie jak wygląda przebieg projektu.

1: Kontakt  

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Wysyłając maila z zapytaniem załącz logo, które chcesz abyśmy wykonali. Napisz w kilku zdaniach jakiego efektu oczekujesz, napisz numer telefonu będzie on potrzebny w celu omówienia, szczegółów Twojej realizacji.

2: Projekt reklamy  

Na podstawie Twojego zapytania oraz podesłanego pliku projektu podamy dokładny koszt realizacji. W razie niejasności w zapytaniu skontaktujemy się aby porozmawiać o Twoim projekcie przed wyceną.

3: Bezpłatna wycena  

Jeśli nie masz wstępnego projektu, zapewnimy początkową usługę projektowania, która obejmuje konsultację, wybór czcionek oraz potwierdzenie wymiarów. Szczegółowe obszerne projekty na potrzeby produkcji, wizualizacje graficzne są płatne.

4: Potwierdzenie zamówienia  

Wystarczy potwierdzenie mailowe, napisz w jednym zdaniu: "Akceptuję ofertę wraz z projektem, proszę o realizację"

5: Pierwsza płatność  

Zgodnie z akceptacją wyceny wystawiona zostanie faktura proforma na podstawie której dokonaj płatności przelewem bankowym a następnie prześlij nam dowód potwierdzenie przelewu banku. Po to aby nasza księgowość mogła to potwierdzić. Potwierdzenie płatności uruchamia proces przygotowania projektu graficznego do akceptacji pod produkcję.

6: Szczegółowy projekt / oferta  

Wyszczególnimy pliki projektu Twoich reklam, a następnie wyślemy go do Ciebie, aby pokazać Ci wszystkie szczegóły np. detale, kolory, typ oświetlenia, rysunek techniczny pod konstrukcji w celu końcowej akceptacji.

7: Rozpoczęcie produkcji  

Po otrzymaniu akceptacji pliku projektu wraz ze wszystkimi szczegółami zamówienia, rozpoczynamy produkcję reklamy. Jeśli wszystko jest zgodne ze wcześniejszymi ustaleniami zaakceptuj go wpisując np. " Akceptuję projekt proszę o realizację"Po czym rozpoczynamy produkcję.

8: Test świecenia  

Po zakończeniu produkcji Twój projekt będzie na 24-godzinnym teście oświetlenia, przejdzie kontrolę jakości wykonania. Wszystko po to aby można było naprawić ewentualne problemy.

9: Produkty końcowe  

Zrobimy zdjęcia i wyślemy je Tobie po to aby pokazać efekt końcowy produktu.

10: Saldo płatności  

Po potwierdzeniu produktów prześlij nam dowód płatności wykonanej transakcji bankowej. Po to aby nasza księgowość mogła to potwierdzić.

11: Wysyłka  

Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami spedycyjnymi, ustalimy z nimi szczegóły transportu, termin oraz wysyłkę Twojego produktu na wskazany przez Ciebie adres. Otrzymasz numer telefonu do kierowcy po to abyś mógł się z nim komunikować w trakcie trwającego transportu.

12: Po sprzedaży  

Firma Pretende to jedyna firma w Polsce która zapewnia jeden rok bezpłatnej wymiany uszkodzonych znaków / reklam przez ludzi. Zgłoszenie gwarancyjne : czas oczekiwania od zgłoszenia do rozpoczęcia naprawy to 24 godziny.

PROFESJONALNE ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE REKLAMY ŚWIETLNE

Od 2008 roku marka Pretende jest wiodącą firmą oferującą pełen zakres usług. Uczciwość, kunszt i wyobraźnia naszego profesjonalnego personelu okazały się ostateczną zaletą dla naszych klientów. Współpracując z Pretende, możesz liczyć na konkurencyjne ceny, wysokiej jakości reklamy spełniające lokalne rozporządzenia, jednocześnie generujące biznes dla Twojej firmy.

FAQ - CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące znaków lub naszych usług, skontaktuj się z nami.

Gdańsk
al. Grunwaldzka 612c
tel. +48 58 354 24 24

Warszawa
ul. Hoża 86 lokal 410
tel. +48 22 100 57 49

Wrocław
ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lokal 320
tel. +48 71 707 04 38

Poznań
ul. Święty Marcin 29/8
tel. +48 61 415 18 52

Kraków
ul. Szlak 77/222
tel. +48 12 446 68 02
Tak mamy w biurze różnego rodzaju prototypy liter. Posiadamy również nietypowe materiały do produkcji reklam. Oświetlenie ledowe, kolorową plexę i wiele innych ciekawych rzeczy do tworzenia znaków. Jednak uważamy że najlepszym rozwiązaniem dla klienta jest wyprodukowanie jednej litery w formie prototypu. Taki sposób pokazuje wszystkie detale tuż przed zamówieniem, zleceniem do produkcji.
Jak najbardziej posiadamy sporo referencji od firm którym wyprodukowaliśmy ich logo lub reklamę. Posiadamy również wszystkie certyfikaty na aluminium, karty katalogowe na zasilacze oraz wszelkie niezbędne dokumenty na użyte materiały do produkcji reklamy świetlnej.
W zależności od rodzaju i ilości zamówionych reklam, na ogół potrzebujemy około 14 dni roboczych na ukończenie produkcji. Usługa transportu dostawy od drzwi do drzwi potrzebuje około 2 do 3 dni roboczych na dostawę. Wtedy całkowity czas realizacji wyniesie około 17 dni roboczych.
Jesteśmy bardzo ostrożni w akceptowaniu kogoś jako naszego przedstawiciela. Sugerujemy rozpocząć od prostej współpracy, głębsze zrozumienie między sobą, a następnie rozmowa o reklamie.
Nasze litery, reklamy są wodoodporne i odporne na warunki atmosferyczne. Jeśli jesteś tym zaniepokojony, poinformuj nas o charakterystyce klimatycznej Twojego obszaru, takiej jak silne światło słoneczne, mocny wiatr lub ulewny deszcz, abyśmy mogli zapewnić odpowiednie środki ochronne dla podświetlanych reklam.
Tak jesteśmy wstanie z każdego rodzaju czcionki wyprodukować literę świetlną LED 3D. Nietypowe kształty reklam nie stanowią dla nas problemu. Dowolny font, nieczytelne logo dopracujemy, przygotujemy na potrzeby docelowej produkcji. Jeśli litera przekracza standardowe wymiary tzn. jest zbyt duża nie mieści się na jednym formacie pleksi, przy użyciu odpowiednich technologii jesteśmy wstanie wykonać ją dużą wielkoformatową. W skali 1:1 potrafimy wydobyć docelowy pożądany efekt.
Wielkość podświetlanych liter przestrzennych nie ma dla nas znaczenia. Produkujemy mini litery podświetlane modułami Led w wysokości już od 5cm. Aby litery z podświetleniem LED mogły mieć jednolity efekt świetlny, zalecamy minimalną wysokość liter 10cm. Mniejsze litery o wysokości mniejszej niż 5cm posiadają mało miejsca aby umieścić równomiernie wystarczającą ilości diod LED oraz mało miejsca na okablowanie w powłoce litery. Wtedy podświetlane litery mogą nie mieć dobrego efektu świetlnego.
Tak, możesz użyć niestandardowej czcionki dla swojego oznakowania. Prześlij nam plik takiej czcionki a my ją sprawdzimy pod kontem poszczególnych etapów produkcji. Zalecamy również kontakt telefoniczny w celu omówienia kształtów nietypowej czcionki.
Nieodpowiednio dobrany font może być czasochłonny w procesie produkcji reklamy, brak miejsca na umieszczenie modułów LED, zdarza się to szczególnie przy bardzo cienkich kształtach liter.
Wszystko zależy od wielkości. Musimy równomiernie umieścić diodę LED w świetle litery oznakowania, aby oświetlenie reklam było jednolite. Potrzebujemy min. szerokość 10 mm natomiast wysokość powinna być większa niż 10 mm, wtedy Twoje logo może być podświetlane. Każdy taki przypadek najlepiej omówić indywidualnie.
Preferujemy pliki projektów w formacie wektorowym, w którym wszystkie czcionki i obiekty są konwertowane na „krzywe” lub „ścieżki”, jeśli to możliwe.
Inne formaty plików, takie jak słabej jakości jpg lub png, bitmapy wymagają przeprojektowania, dostosowania ich pod produkcję reklamy.
Potrafimy dobrać odpowiedni odcień plexi do każdego koloru RAL / NCS / PANTONE. Powiedz nam jakie są Twoje oczekiwania co do kolorów.
Postaramy się dobrać odpowiednią kolorystykę materiałów adekwatną do palety kolorów Twojego loga.
Tak, zdjęcie pomaga nam lepiej poznać otoczenie, a styl budynku pomaga również ocenić najlepsze rozwiązania dla Twojej reklamy. Takie zdjęcie przydaje się również do omówienia szczegółów ewentualnego montażu. Wysyłając do nas zdjęcie pamiętaj o wymiarach szyby, ściany lub pola na którym ma być zamontowane logo.
Na podstawie zapytania mailowego dokonujemy wstępnej wyceny. Razem z wyceną nie wysyłamy projektów graficznych. Wycena to jedno a wizualizacja graficzna to drugie. Projekt projektowi nie równy wszystko zależy od szczegółów projektu do produkcji. Po akceptacji cenowej oraz po dokonaniu płatności za reklamę przystępujemy do projektowania.
Przed rozpoczęciem realizacji reklamy, zostanie przygotowany projekt wstępny w celu akceptacji do produkcji reklamy. Projekt będzie zawierał wizualizację całej reklamy, dokładne wymiary kompozycji, pełen opis kolorystyki, wszystkie szczegóły instalacji elektrycznej, zarys konstrukcji oraz wszystkie detale użyte do budowy całej reklamy.
Większość reklam tworzymy na tzw. indywidualne zamówienie. Możemy również dopasować czcionkę krój, styl pasujący do Ciebie, do Twojej branży. W trakcie projektowania myślimy o szczegółach Twojego logo np. kompozycja, dynamika, kształt, kolorystyka, umieszczenie modułów LED w literach całej reklamy, więc jeśli wybrana czcionka jest zbyt cienka musimy ją delikatnie pogrubić po to abyśmy mieli wystarczająco dużo miejsca rozkładając w literach moduły Led co w efekcie końcowym spowoduje, że reklama w całości będzie idealnie świecić.
1. Potrzebne jest Logo lub projekt wykonania reklamy najlepiej w wersji wektorowej.
2. Opisanie w jakim stylu ma być wyprodukowana reklama ( np. kolory, inspiracje oparte zdjęciami przykładowych podobnych realizacji )
3. Jakie mają być wymiary logo? wysokość liter, wymiary kompozycji jaka jest szerokość całego napisu ( od skrajnej lewej do skrajnej prawej )
4. Zmierzyć szerokość i wysokość ściany lub dachu lub witryny na której ma zostać zamontowane logo.
5. Potrzebne jest zdjęcie miejsca ( np. zdjęcie ściany, witryny od środka lokalu lub całego budynku wraz z gzymsem dachu)  po to abyśmy mogli sprawdzić możliwości montażu.
6. Czy logo ma być wyprodukowane w wersji podświetlanej czy nie podświetlanej ?
7. Czy do wyceny mamy uwzględnić koszty montażu ?
8. Prosimy o podanie numeru telefonu w celu doprecyzowania wszystkich szczegółów realizacji.
Przepraszamy, nie możemy podać żadnej ceny telefonicznie, ponieważ nasze podświetlane reklamy są indywidualnie dostosowane do produkcji. Różne szczegóły spowodowałyby różne koszty. Podczas rozmowy telefonicznej omawiamy szczegóły po czym wysyłamy mailem ofertę cenową.
W normalnych okolicznościach otrzymasz odpowiedź handlową w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli jest dużo detali elementów do wyceny, może to potrwać 2 ~ 3 dni robocze lub nawet dłużej, ale postaramy się jak najszybciej podać ci cenę. Prosimy uzbroić się w cierpliwość.
Cóż, zawsze możesz znaleźć producenta o niższej cenie, ale przeważnie, gdy płacisz tanio, dostajesz tanio. Nie jesteśmy najlepszym wyborem, jeśli szukasz najtaniej, ale za to jesteśmy najlepszym producentem oznakowania z dobrą jakością, dobrą obsługą za rozsądną cenę. Nasze produkty są warte każdego zapłaconego grosza. Różnicę możesz dostrzec tylko wtedy, gdy masz w ręku tanie i wredne produkty do oznakowania, czasem nawet po przykrym doświadczeniu, wtedy będzie już za późno, stracisz swoje pieniądze i swój czas. Zbudowaliśmy jednak naszą reputację na jakości i tak już trzymamy.

Reasumując, jeśli masz niższą cenę, chętnie ją ocenimy. Zobaczymy, czy da się dopasować, zachowując nasze standardy jakości i trwałości. Porównując tańszą wersję, sprawdzimy czy coś w tej wycenie może nie spełniać Twoich oczekiwań.
Traktujemy wszystkich naszych klientów jednakowo i dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu klientowi rozsądną cenę. Oferujemy realne zniżki na każde zamówienie. Przy zamówieniu większej ilości reklam udzielamy bardzo korzystne rabaty.
Biorąc pod uwagę wahania kursu walutowego, ceny surowców i kosztów pracy, nasza oferta jest zwykle ważna przez 30 dni.
Razem z wyceną nie wysyłamy projektów graficznych. Wycena to jedno a wizualizacja graficzna to drugie. Po akceptacji cenowej oraz po dokonaniu płatności za reklamę przystępujemy do projektowania. Przed rozpoczęciem produkcji reklamy, zostanie przygotowany projekt wstępny w celu akceptacji do produkcji reklamy. Projekt będzie zawierał wizualizację całej reklamy, dokładne wymiary kompozycji, pełen opis kolorystyki, wszystkie szczegóły instalacji elektrycznej, zarys konstrukcji oraz wszystkie detale użyte do budowy całej reklamy.
Wszystkie nasze produkty są powiązane z zakupami surowca do produkcji reklamy. Płatność z góry pomaga na kilku etapach przyspieszyć realizację, usprawnić komunikację w trakcie produkcji po obu stronach umowy.
Tak jak najbardziej akceptujemy tego typu formę płatności.. PayPal jest szybki i wygodny.

DLACZEGO MY

Profesjonalne neony tylko u nas!

Doświadczenie  

Ponad 15-letnie doświadczenie daje nam dużą wiedzę w zakresie produkcji reklam od odpowiedniego doboru materiałów takich jak kleje, pleksi, blachy itp. do montażu reklamy. Wiemy jak produkować litery dla każdego klienta na całym świecie. Lata doświadczeń spowodowały, że nasze produkty rzadko kiedy podlegają reklamacjom.

Cena  

Zamawiaj reklamę bezpośrednio od producenta w celu zmniejszenia niepotrzebnych dodatkowych wydatków które generują pośrednicy. Jesteśmy elastyczni cenowo oraz w stu procentach niezależni maszynowo, więc mamy możliwości dać Ci dobrą cenę.

Jakość  

Zapewniamy wysokiej jakości reklamy produkowane przez naszych doświadczonych techników. Przy użyciu zaawansowanych technologii nasze litery są wytrzymałe przez długie lata. Nie rozklejają się, nie pękają, nie blakną świecą jednolicie.

Czas realizacji  

W zależności od rodzaju i ilości zamówionych reklam oraz oznakowań potrzebujemy około 15 dni roboczych na ukończenie produkcji. Czas realizacji zależy od szczegółów projektu, skomplikowania oraz ilości detali z których składa się cała reklama.

Dodatki  

Przed montażem liter dla elektryka dostarczamy szablon w skali 1: 1 na którym są zaznaczone punkty wypuszczenia przewodu zasilającego do każdej litery z osobna. Dodatkowo schemat oraz instrukcję montażu całej reklamy, akcesoria montażowe zgodne z zamówieniem.

Gwarancja  

Zapewniamy od 1 do 5 lat gwarancji na wykonany produkt. Gwarancją objęte są również moduły Led oraz zasilacze elektroniczne. Kolejny atut to szybki czas naprawy usterki, reakcja do 24 godzin. Niestety gwarancja nie obejmuje zniszczeń spowodowanych np. przez silne wiatry czy grad. W takiej sytuacji możemy odtworzyć zniszczony element produkując go na nowo.KONTAKT

PRETENDE GDAŃSK

al. Grunwaldzka 612c
80-337 Gdańsk
tel.: +48 58 354 24 24

PRETENDE SZCZECIN

ul. Władysława Łokietka 5/2
70-256 Szczecin
tel.: +48 91 444 08 57

PRETENDE POZNAŃ

ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
tel.: +48 61 415 18 52

PRETENDE WARSZAWA

ul. Hoża 86 lokal 410
00-682 Warszawa
tel.: +48 22 100 57 49

PRETENDE ŁÓDŹ

ul. Narutowicza 40/1
90-135 Łódź
tel.: +48 42 942 06 14

PRETENDE WROCŁAW

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lokal 320
50-020 Wrocław
tel.: +48 71 707 04 38

PRETENDE KATOWICE

ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
tel.: +48 32 722 07 46

PRETENDE KRAKÓW

ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków
tel.: +48 12 446 68 02

  BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
   kontakt@pretende.pl

GODZINY OTWARCIA:
   Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00 / Sobota - Niedziela: Zamknięte

Copyright © 2021 PRETENDE