blog
Blog

Strona główna / Blog / Neon Led czy neon szklany?

2020.12.05 |

Aktualności |

Pretende |

Czas czytania: 3 min

Neon Led czy neon szklany?

Neon Led czy neon szklany?

 

Neony to jedne z najpopularniejszych elementów reklamy w marketingu.

Tworzą one barwne obrazy, litery, loga lub informacje dla kin, restauracji, klubów, a także przedsiębiorstw. Sztuka realizowania projektów z użyciem neonów pozwala osiągnąć wyjątkowe i zachwycające efekty.  W ciągu dnia prezentują się bardzo niepozornie, dopiero o zmroku przedstawiają się w całej okazałości. Neony, których sprzedażą zajmuje się nasza firma, doskonale sprawdzają się zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Taka forma reklamy jest trwała i wytrzymała również na trudne warunki atmosferyczne. To idealna inwestycja marketingowa na długie lata, dlatego tak wiele firm decyduje się właśnie na nią. Niewątpliwą zaletą jest także duży zasięg dotyczący widoczności reklamy neonowej. Reklama taka nie wymaga dodatkowych podświetleń, jak bywa to w przypadku banerów czy szyldów. Ponadto efektywny wygląd takiej reklamy sprawia, że klienci nie tylko dowiadują się o produktach lub usługach danej firmy, ale także odbierają ją jako godną zaufania i polecenia. Doskonale prezentujące się neony szklane dodają profesjonalnego charakteru dla przedsiębiorstwa

Stosujemy najwyższej jakości neony szklane

Nasza firma cechuje się znajomością rynku, wieloletnim doświadczeniem oraz starannością doboru odpowiednich do realizacji materiałów, a także akcesoriów. Przywiązujemy uwagę do najmniejszych szczegółów, które w całym procesie tworzenia i montażu, są niezwykle istotne. Całokształt realizacji nabiera wtedy stylu i pełnej precyzji. Wykorzystujemy najwyższej jakości szkło neonowe producentów europejskich oraz amerykańskich. To właśnie w USA, czyli kolebce neonów, która kojarzy się z mocno rozświetlonym Las Vegas, powstają najwyższej jakości elementy niezbędne to produkcji tego typu oświetlenia.  W związku z tym żywotność naszych produktów jest bardzo długa i cieszy oko nawet przez kilkanaście lat użytkowania. Dodatkowo dysponujemy odpowiednio przystosowaną pracownią, która doskonale sprawdza się nawet podczas najbardziej wymagających zamówień. Miejsce to ułatwia nam proces tworzenia niezwykłych kompozycji i ciekawych połączeń dla naszych klientów. Wysoce wyspecjalizowana kadra pracownicza wykonuje kolejno zadania, które wpływają na ostateczny wygląd i jakość naszych produktów. 

Jaki neon wybrać – neon led czy neon szklany?

Często klienci pytają nas o specyfikę neonów, ich sposób tworzenia oraz żywotność. Z racji, iż jesteśmy zwolennikami neonów szklanych, często podkreślamy, że sam proces tworzenia neonów szklanych wpływa na ich jakość oraz wytrzymałość. Neony szklane to tradycja sama w sobie. Przez lata udoskonalane i dopracowywane pod kątem technik wyrobu powstają z coraz to bardziej wytrzymałych komponentów. W związku z tym są odporniejsze na awarie. Od stulecia doskonale spełniają swoją rolę, ciesząc się dużym poparciem wśród osób wybierających sprawdzone oraz oryginalne produkty. Z neonów szklanych tworzone są przeróżne kształty i rozmiary, przy zachowaniu autentyczności kolorów. W przeciwieństwie do zwykłej żarówki neony szklane posiadają łatwość w formowaniu ich w przeróżne kształty, ponieważ składają się z cienkiej rurki, a światło w neonach powstaje w procesie wyładowania elektrycznego w gazach. 

Gdzie można wykorzystać neony szklane?

W głównej mierze neony szklane wykorzystywane od lat były jako forma reklamy i przekazania informacji wielu firm w stronę swoich potencjalnych klientów. Ostatnim czasem również coraz częściej neony szklane stosuje się do tworzenia różnego rodzaju ozdób do wnętrz, w szczególności lamp. Często są one także wykorzystywane jako podświetlenia mebli, schodów lub przestrzeni sufitowej. Coraz większą popularność zyskują także w ogrodach, w szczególności przy oczkach wodnych. Taka forma oświetlenia jest również niezwykle popularna w barach czy hotelach. Podświetlone sale w przestrzeniach poświęconych rozrywce nie tylko oświetlają dane pomieszczenia, ale również nadają wyjątkowego charakteru. Klimat, jaki tworzy oświetlenie neonowe, pozwala osiągnąć zamierzone efekty. Te tradycyjne formy neonów cenione są przez zwolenników ciekawych i nietuzinkowych desingów.

Wybierz profesjonalne neony tradycyjne firmy Pretende i ciesz się jakością oraz profesjonalizmem!