Producent neonów, szyldów, liter przestrzennych 3D oraz nowoczesnych form dekoracji – Wrocław

Jednym z najczęściej odwiedzanych miast na mapie Polski jest Wrocław. Miasto to nie tylko może się pochwalić prężnie działającą gospodarką ale również zachwyca różnorodnością kulturową. Z tak oczywistych względów nie dziwi, że turyści tym chętniej oznaczają Wrocław jako punkt swoich wojaży, zaś mieszkańcy miasta coraz częściej sięgają po nowoczesne formy dekoracji świetlnej aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić to miejsce. Firma Pretende od lat wspiera mieszkańców w tworzeniu tej fantastycznej oprawy świetlnej.

Wykonawca liter 3D Wrocław

Na naszą ofertę zawsze staramy się spojrzeć z punktu widzenia klienta. W zależności czy odbiorca poszukuje czegoś, czym mógłby podkreślić charakter wnętrza, czy może szuka czegoś dzięki czemu jego miejsce zostanie dostrzeżonym przez przechodniów, lub zależy mu na tym aby dodać atrakcje w formie wolnostojących liter przestrzennych przy których turyści chętnie będą się fotografowali. W każdym przypadku nasze produkty są idealnym rozwiązaniem. Litery 3D, litery z czarnego metalu lub litery ze złotej blachy nierdzewnej z pewnością nadadzą charakteru każdemu wnętrzu. Cała gama począwszy od liter pryzmatycznych poprzez dekoracyjne, przestrzenne, z blachy nierdzewnej, metalowe – industrialne, gigantyczne a kończąc na literach z żarówkami oraz świetlnymi Led pozwoli na osiągnięcie wyznaczonych celów przez odbiorcę. Spośród naszej oferty szczególnie interesujące jest połączenie liter 3D z funkcją oświetleniową. Dwie z naszych najbardziej popularnych form, czyli litery z żarówkami oraz litery świetlne Led pomimo podobnych zamierzeń znacznie się od siebie różnią. Pierwszy z wymienionych typów, a mianowicie litery z żarówkami idealnie wpasowują się w styl retro, a dzięki wykorzystaniu kloszy o różnej barwie osiągnięcie dowolnie wybranego koloru nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Dodatkowo klosz stanowi funkcję ochronną dla żarówki i pozwala na wykorzystanie go na zewnętrznej stronie budynku. Drugi ze standardowych wyborów oświetlonych liter 3D to zastosowanie w nich technologii Led. Najlepiej prezentują się one w nowoczesnych aranżacjach. Wykorzystanie Ledów pozwala na większe możliwości ich zastosowania i kreacji całości projektu. Zmiany koloru i gęstości oraz natężenia światła pozwalają na większą zabawę oświetleniem i na łatwiejsze dopasowanie całości instalacji do jego otoczenia.

Neony do logotypów, napisów. Nowoczesne oświetlenie

Jak tworzymy nasze szyldy neonowe? Do produkcji tego typu oświetlenia wykorzystujemy szkło neonowe od amerykańskich oraz europejskich dostawców. Dzięki temu uzyskujemy gwarancje jednego z najlepszych surowców do tworzenia produktów neonowych. Po wszystkich uzgodnieniach z klientem i wykonaniu projektu przechodzimy do pracy fizycznej. Ręcznie kształtujemy szkło, aż do uzyskania wymaganego kształtu. Całość prac neonowych zostaje dokładnie spakowana i wysłana do klienta. Dbamy o to aby nasze usługi wykonywane były kompleksowo, dlatego oferujemy pomoc w pracach montażowych. Doświadczenie zebrane na przestrzeni lat pozwala nam realizować neonowe szyldy bez ograniczeń co do wielkości, kształtu oraz koloru. Jakość naszej pracy oraz dbałość o szczegóły, połączona z trwałością i wytrzymałością materiału pozwala na użytkowanie oświetlenia bez usterek nawet przez 20 lat.

Neony charakteryzuje wyraźny i czysty kolor idealnie wpasowujący się w reklamowe zapotrzebowania naszych klientów. Najczęściej technologię neonową wykorzystuje się do stworzenia:

  • loga / logotypów
  • napisów
  • wskaźników kierunków
  • prostych piktogramów
  • nieregularnych kształtów mających oświetlić szyldy

Sztuka publiczna - Wrocław

To ponadczasowa forma sztuki. Charakteryzuje się czystym przekazem artystycznym. Tak modne dziś formy można spotkać na całym świecie. W dzisiejszych czasach ich charakter oraz rozpoznawalność wzmacniana jest dzięki wykorzystaniu social mediów. Liczba zdjęć oraz oznaczeń lokalizacji sprawia, że klimatyczne miejsca stają się kultowe i chętnie odwiedzane nawet przez lokalnych mieszkańców. We Wrocławiu znanymi na cały kraj przykładami sztuki publicznej jest rzeźba love/hate czy małe krasnoludki rozsiane po cały mieście, nadające charakteru każdemu miejscu w jakim można je znaleźć. To pokazuje, że sztuka publiczna nie ma ograniczeń w formie oraz kształtach. Warte podkreślenia jest też częste wykorzystanie metalowych liter 3D czy neonowego oświetlenia w publicznych miejskich instalacjach.

Zewnętrze i wewnętrzne świetlne reklamy oraz litery z blachy nierdzewnej metalowej 3D Wrocław.

Firma Pretende daje gwarancję na swoje produkty. Niezależnie czy dotyczy to produkowanych przez nas świetlnych szyldów czy trójwymiarowych liter przestrzennych. Najwyższą jakość potwierdza uznanie naszych Klientów. We Wrocławiu mieście o tak charakterystycznym klimacie, pełnym historii, nasze prace w postaci wcześniej wspomnianych neonów oraz liter 3D, ale także sztuki publicznej czy oznakowań budynków stanowić będą niezrównane tło dla Twoich Usług.

Zapraszamy do kontaktu

e-mail: kontakt@pretende.pl

NASZE ODDZIAŁY

POLSKA

PRETENDE GDAŃSK

ul. Szczęśliwa 50
80-176 Gdańsk
tel.: +48 58 354 24 24

PRETENDE SZCZECIN

ul. Władysława Łokietka 5/2
70-256 Szczecin
tel.: +48 91 444 08 57

PRETENDE POZNAŃ

ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
tel.: +48 61 415 18 52

PRETENDE WARSZAWA

ul. Hoża 86 lokal 410
00-682 Warszawa
tel.: +48 22 100 57 49

PRETENDE LUBLIN

ul. Kowalska 5/203
20-115 Lublin
tel.: +48 81 82 28 139

PRETENDE WROCŁAW

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lokal 320
50-020 Wrocław
tel.: +48 71 707 04 38

PRETENDE KATOWICE

ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
tel.: +48 32 722 07 46

PRETENDE KRAKÓW

ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków
tel.: +48 12 446 68 02

PRETENDE RZESZÓW

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20D/7
35-006 Rzeszów
tel.: +48 17 783 83 88

NIEMCY

PRETENDE BERLIN

Kurfürstendamm 195
10707 Berlin
tel.: +49 30 800 982 139

Pretende - High Quality Germany

  BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
   kontakt@pretende.pl

GODZINY OTWARCIA:
   Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00 / Sobota - Niedziela: Zamknięte

Copyright © 2024 PRETENDE