Bądź rozpoznawalny z odległości. Lider wśród producentów szyldów, liter 3D, reklam liter metalowych z blachy nierdzewnej oraz oryginalnych szklanych neonów – Warszawa

Warszawa – stolica państwa i główny punkt skupiający sektory większości przedsiębiorstw w kraju . Ogromna konkurencja, a także znaczenie miasta wymusza na przedsiębiorcach stosowanie coraz to nowszych i bardziej unikalnych sposobów na aranżacje własnych logotypów. W swojej działalności firma Pretende od lat dumnie wspiera warszawskich inwestorów w wyjątkowej aranżacji tego wspaniałego miasta, a dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów, służących radą na każdym etapie, oferujemy Państwu jedne z najlepszych na rynku rozwiązań w postaci neonowego oświetlenia oraz różnego rodzaju szyldów oraz liter 3D.

Neony jako lokalna reklama Twojego biznesu

Neonowe oświetlenia najczęściej kojarzone są z napisami bądź szyldami logotypów firm. Z oczywistych względów skojarzenie to jest jak najbardziej uzasadnione, bowiem tego typu produkty bardzo dobrze się w takich przypadkach sprawdzają. Czym jeszcze neony zawdzięczają swoją popularność? Otóż nieograniczone możliwości tworzenia form i kształtów, a także szeroka paleta barw oświetleniowych eksponująca całość aranżacji sprawdza się w takim przypadku idealnie. Cóż jeszcze można powiedzieć o neonach? Z pewnością na uwagę zasługuję fakt, że uniwersalność zastosowania takiego oświetlenia niezależnie czy wewnętrznego czy też zewnętrznego sprawia, że każde miejsce instalacji neonowych projektów nabiera wyjątkowego klimatu. Z punktu widzenia technicznego jak i praktycznego nasze neonowe produkty działają bez zarzutu. Najlepsza jakość materiału, wykonanie w Polsce, długowieczność ich działania, nasze doświadczenie oraz możliwość wysyłki w dowolne miejsce powodują, że jesteśmy w czołówce producentów oraz dystrybutorów neonów w kraju. Niezależnie czy zamawiając jako osoba prywatna czy występując w osobie firmy, z naszym internetowym kreatorem wspólnie stworzymy neonowe oświetlenie liter skrojone na miarę Państwa potrzeb.

Litery 3D, litery z metalu lub litery ze złotej blachy nierdzewnej do podkreślenia charakteru oraz stylu firmy - Warszawa

W jakim celu można wykorzystać litery 3D? Produkty z naszej oferty z całą pewnością wzniosą rozpoznawalność Państwa marki na wyższy poziom. Wyraziste i unikatowe logo przyciągnie nowych odbiorców, zaś wysoka jakość wykonania pomoże Twojej firmie być odbieranym przez klientów jako profesjonalna marka. Profesjonalnie wykonane logo zwiększy rozpoznawalność i doda charakteru. Nasze litery 3D to cała gama możliwości, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Produktom które tworzymy nie groźne są warunki pogodowe, dlatego śmiało można stosować je na świeżym powietrzu. Zastosowanie loga przy oznaczeniu firm, nazwy miejscowości jako litery wolnostojące, logotypy czy też ozdoby to tylko jedne z wielu zastosowań tych produktów. W naszej ofercie są litery o różnych kształtach i rozmiarach. Stworzone z wielu różnych materiałów i o różnym charakterze fantastycznie sprawdzą się także jako aranżacja przed obiektywem kamery influencerów. W standardowych rodzajach znajdują się między innymi: litery z blachy nierdzewnej, litery z żarówkami dekoracyjne czy litery gigantyczne. Jesteśmy otwarci na dialog, dlatego każdorazowo dajemy możliwość indywidualnych wskazówek czy nawet pomysłów, które chętnie zrealizujemy. Od własnego projektu po nasze wykonanie i dostarczenie do Państwa w dowolne miejsce w Warszawie. Jesteśmy przekonani że szeroki wachlarz możliwości jaki oferujemy wraz z gwarancją wykonania oraz dbałością o najmniejszy szczegół zadowoli każdego Klienta.

Oznakowanie budynków i przedsiębiorstw - Warszawa

Przy oznakowaniu budynków najważniejsza jest czytelność, prostota i wyrazistość przekazu. Niezależnie czy wykonujemy oznakowanie budynków mieszkalnych, biurowców, centrów handlowych czy budynków użyteczności publicznych. Oznakowanie to może dotyczyć zewnętrznych części oraz wnętrz pomieszczeń. Dokładność naszych prac będzie idealnym dodatkiem uzupełniającym szyk oraz elegancję pomieszczeniom w których się znajdują. Zamawiając u nas uzyskujesz pełną pomoc w zakresie projektowania pomiarów, produkcji i montażu.

Wykonawca neonowych aranżacji oraz liter 3D - Warszawa

Oprócz liter 3D, neonów i oznakowania budynków w naszej ofercie znajduje się także tworzenie elementów sztuki publicznej, kasetonów, pylonów, a także totemów. Jesteśmy przekonani że stolica jest wciąż miastem nowych szans i możliwości. Pozwólcie, że Państwu w tym pomożemy.

Zapraszamy do kontaktu. Nasza doświadczona kadra czeka aby z miłą chęcią odpowiedzieć na każde pytania i dopasować rozwiązania do nowych potrzeb i oczekiwań klienta.

Zapraszamy do kontaktu

e-mail: kontakt@pretende.pl

LE NOSTRE FILIALI

POLONIA

PRETENDE GDAŃSK

ul. Szczęśliwa 50
80-176 Gdańsk
tel.: +48 58 354 24 24

PRETENDE SZCZECIN

ul. Władysława Łokietka 5/2
70-256 Szczecin
tel.: +48 91 444 08 57

PRETENDE POZNAŃ

ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
tel.: +48 61 415 18 52

PRETENDE WARSZAWA

ul. Hoża 86 lokal 410
00-682 Warszawa
tel.: +48 22 100 57 49

PRETENDE LUBLIN

ul. Kowalska 5/203
20-115 Lublin
tel.: +48 81 82 28 139

PRETENDE WROCŁAW

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lokal 320
50-020 Wrocław
tel.: +48 71 707 04 38

PRETENDE KATOWICE

ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
tel.: +48 32 722 07 46

PRETENDE KRAKÓW

ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków
tel.: +48 12 446 68 02

PRETENDE RZESZÓW

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20D/7
35-006 Rzeszów
tel.: +48 17 783 83 88

GERMANIA

PRETENDE BERLIN

Kurfürstendamm 195
10707 Berlin
tel.: +49 30 800 982 139

Pretende - High Quality Germany

  UFFICIO SERVIZIO CLIENTI:
   kontakt@pretende.pl

ORARI DI APERTURA:
   Lunedì - Venerdì: 8:00 - 16:00 / Sabato - Domenica: Chiuso

Copyright © 2024 PRETENDE