Produkcja

Sztuka tworzenia reklam jest żywa i ma się dobrze

Nasz oddany zespół projektantów / designerów posiada ogromną wiedzę branżową oraz wieloletnie doświadczenie w projektowaniu liter, reklam świetlnych dla największych międzynarodowych marek. W trakcie projektowania Twojej reklamy nasz projektant designer wdroży w Twój projekt najnowocześniejsze koncepcje projektowe, które obejmują najnowsze technologie oraz techniki wykorzystywane do produkcji reklam. Jesteśmy przekonani, że w Polsce tworzymy najlepsze usługi w zakresie projektów koncepcji reklamowych. Bardzo dobrze znamy swoją branżę. Aranżujemy lokale pod kątem oznakowania zewnętrznego jak i wewnętrznego. Sprawimy, że wyróżnisz się wśród wielu reklam. Nasze oryginalne projekty zawierają nietuzinkowe pomysły. Projektując reklamy, dopasowujemy się do istniejącego otoczenia oraz wyróżniamy Logotypy wyodrębniając z nich to co najlepsze. Zajmujemy się projektowaniem infografiki i reklam świetlnych, oraz tworzeniem designerskich koncepcji oznakowania Twojej firmy. Wykonujemy rozbudowane projekty konstrukcji reklamowych, obliczenia inżyniersko konstrukcyjne, projektowanie liter reklam świetlnych w formie liter przestrzennych z dopasowaniem odpowiednich materiałów oraz wizualizacje dzień / noc. Korzystając z ważnych informacji na miejscu w lokalu u klienta, projektanci Pretende wykorzystują najnowsze techniki do nałożenia nowej reklamy na zdjęcie istniejącego budynku. To pozwala zobrazować, przemyśleć kolory i proporcje nowej jeszcze nie wyprodukowanej reklamy. Projektując przedstawiamy innowacyjne rozwiązania i opcje, które mogą być dla Ciebie wartościowe. Typowe firmy produkujące masowo reklamy często napotykają poważne problemy w trakcie, gdy ich reklamy są montowane w warunkach panujących na miejscu. Projekty wykonywane w Pretende to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Ostatecznie, nasz projekt reklamy eliminuje niepotrzebne koszty przeróbek i gwarantuje, że nasze szyldy, litery, reklamy świetlne są wykonane dokładnie tak, aby pasowały do ​​potrzeb każdej lokalizacji. Ten rodzaj projektu i reklamy inżynierii gwarantuje, że montaż reklamy może zostać wykonany szybko i bezbłędnie. Dzięki naszym autorskim, genialnym technikom oświetlenia i aranżacji skupiamy się na zaspokojeniu Twoich potrzeb. Analizujemy miasta, kryteria centrów handlowych i inne oficjalne postanowienia po to, aby upewnić się, że otrzymujesz największą i najbardziej zauważalną reklamę świetlną. Niezależnie od tego, czy zaczynasz od zera, czy masz pomysł i chcesz go urzeczywistnić, nasi projektanci są tutaj, aby pomóc w dostarczeniu odpowiedniego rozwiązania reklamowego dla Twojej lokalizacji lub Twoich oczekiwań i budżetu. Czasami w naszym życiu potrzebujemy zmiany scenerii, nowego spojrzenia na życie, metamorfozy. To samo dotyczy cyklu życia każdej firmy. W pewnym momencie marka musi stworzyć się na nowo.

Produkcja reklam

Produkcja reklam

Zaprojektowanie reklamy świetlnej / projekt wstępny

Design oraz wygląd końcowy oznakowania mogą mieć ogromny wpływ na Twoją markę. Dlatego cały nasz zespół ekspertów ds. oznakowania współpracuje z Tobą po to, aby zrozumieć Twoje cele brandingowe spełniając przy tym Twoje potrzeby i oczekiwania od rozpoczęcia projektu aż po montaż. Posiadamy możliwości projektowe oraz wieloletnie doświadczenie w projektowaniu 3D. Nasz zespół grafików, projektantów oraz inżynierów to eksperci w zakresie przestrzennego projektowania wszelkiego rodzaju oznakowania w formie identyfikacji zewnętrznej i wewnętrznej. Nasza wiedza i bogate doświadczenie w branży reklamowej pozwalają nam przekształcić proste logo w znak inżynieryjny, który spełni parametry produkcyjne, zachowując jednocześnie wizję i tożsamość marki. Wiemy, że proces opracowania kreatywnego projektu, ze zrozumieniem lokalnych przepisów, może być zniechęcający, zwłaszcza jeśli chodzi o czas produkcji lub budżet przeznaczony na produkcję. Jesteśmy tutaj, aby wyeliminować zamęt i problemy z całego procesu budowy reklamy. Przekształcając w oznakowanie Twoje logo maksymalizujemy je tak, aby uzyskać jak najlepszą widoczność. Tworząc projekt oznakowania z dopasowaniem do założonego budżetu projektujemy go używając najlepszych materiałów, które przetrwają długoterminową wydajność reklamy. Zawsze omawiamy wszystkie dostępne opcje z „czynnikiem WOW”, który sprawia, że Twój projekt jest wyjątkowy. W przypadku klientów, którzy mają korporacyjne specyfikacje graficzne, nasi projektanci dbają o każdy szczegół po to, aby spełnić wszystkie oczekiwania. Po prostu oświetlimy Twoje pomysły! Sztuka tworzenia reklam jest żywa i ma się dobrze. Pretende oferuje usługi projektowania, zaczynając od stworzenia nowego logo po kompletne projekty identyfikacji infografiki kierunkowej. Możemy uwzględnić Twoje istniejące projekty lub nadać Twojej firmie zupełnie nowy wygląd, dopasowując się do nowego wizerunku Twojej spójnej identyfikacji. Usługa wykonania projektu wstępnego zawiera: - Wykonanie / opracowanie profesjonalnego projektu wstępnego logotypu marki zawierającego wszystkie szczegóły związane produkcją reklamy. - Wdrożenie do projektu najnowszych technologii oraz procesów budowy reklamy. - Zaktualizowanie oznakowania lub przeprojektowanie go na nowo. - Przygotowanie plików graficznych do procesu produkcji. - Inżynieryjna ocena wartości projektu. - Sugestie, które pomogą znaleźć odpowiedni materiał oraz właściwe metody konstrukcyjne, aby obniżyć koszty oraz uzyskać odpowiedni wygląd. - Zapewnienie jakości w trakcie projektowania dzieła. - Komunikację i koordynację z innymi wykonawcami na miejscu w celu sprawnego przebiegu procesu montażu reklamy. - Sprawdzenie warunków na miejscu / dostęp montażowy oraz wymagania elektryczne. - Wdrożenie w projekt branżowej znajomości trendów w produktach i wzornictwie. - Przekazanie wiedzy eksperckiej zintegrowanej z całym procesem budowy oznakowania.

DOPASOWANE SYSTEMY KOLORYSTYCZNE

Możliwości produkcyjne / fabrykacja

Pretende to firma w stu procentach niezależna sprzętowo z pełnym zakresem usług, wyposażona w profesjonalny park maszynowy, do którego zaliczamy: nowoczesne frezarki CNC, lasery do cięcia blach, Lasery CO2, automatyczne giętarki do liter, niestandardową kabinę lakierniczą, wielkoformatową drukarkę cyfrową, wytłaczarkę próżniową, najnowszy sprzęt spawalniczy, podnośniki koszowe, żurawie i wiele innych. Posiadamy pełne możliwości produkcyjne utrzymując bardzo wysokie standardy rzemieślnicze. Nasz sprzęt jest starannie serwisowany, gotowy do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z produkcją oznakowania. Obróbka metali, malowanie natryskowe lub skomplikowane precyzyjne cięcie to tylko niektóre z usług wykonywanych przez nas we własnym zakresie w celu skrócenia czasu realizacji oraz obniżenia kosztów produkcji szyldów reklamy świetlnej. W Pretende wykorzystujemy nie tylko najnowocześniejsze techniki produkcyjne i sprzęt, ale także najwyższej jakości materiały dostępne dla branży produkującej litery, szyldy, reklamy 3D. Nasze najnowocześniejsze możliwości produkcyjne w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną siłą roboczą pozwalają nam zapewnić każdemu klientowi oznakowanie spełniające najbardziej rygorystyczne specyfikacje. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w sprzęt do zautomatyzowanej, komputerowej produkcji reklam w formie liter przestrzennych 3D. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu naszych procesów produkcyjnych jesteśmy w stanie zaoferować zarówno produkcję na dużą skalę, jak i jedyną w swoim rodzaju produkcję szyldów na zamówienie. Oznacza to, że ​​tworzymy innowacyjne projekty idealnie dopasowane dla Twojej firmy. Wielu z naszych mistrzów jest z Pretende od 20 lat. Ich wieloletnie doświadczenie daje siłę naszej całej firmie.

Produkcja reklam

Produkcja reklam

W PRETENDE DOSKONAŁOŚĆ NIE JEST OPCJĄ... TO JEST STANDARD.

Innowacje i jakość, niestandardowe litery architektoniczne, logo i grafika wymiarowa. Najlepsza jakość wykonania. W branży mamy najszybszy czas produkcji projektu, licząc od uruchomienia do zakończenia. Budujemy wszystkie reklamy z pełną dbałością o szczegóły. Wyprodukowaliśmy kilka tysięcy reklam bez żadnych incydentów. Rozumiemy, że masz na myśli pewne pomysły i projekty dla swojej firmy, dlatego współpracujemy z Tobą, aby stworzyć niestandardowy znak zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Możemy pracować z istniejącymi pomysłami lub stworzyć zupełnie nowy wygląd. Twoja witryna sklepowa powinna odzwierciedlać Twoją działalność i cele, a my staramy się to osiągnąć. Jesteśmy na miejscu instalacji przez cały proces od projektu po montaż reklamy, która sprowadza klientów w odpowiednie miejsce.

PRETENDE DRUŻYNA ŚWIATOWEJ KLASY / PRODUKCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Jakość produktu jest zdefiniowana nie tylko przez jego cechy fizyczne, ale również przez niematerialne aspekty doświadczenia pracy z klientem od początku zamówienia do końca. Wartość, wiedza, jakość oraz doświadczenie nabyte przez lata mają kluczowe znaczenie dla trwałości Twojej reklamy. Przy produkcji liter używamy najlepszych materiałów, wyznaczając standardy spójności. Produkcja reklamy świetlnej to ostrożna równowaga sztuki i nauki. Inwestycja w reklamę o wysokiej jakości jest często duża. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana reklama zapewni wiele lat bezawaryjnej pracy jak i najdłuższą wytrzymałość na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Znaczna część naszej produkcji realizowana jest na podstawie manualnych zdolności naszych licencjonowanych ekspertów od reklamy świetlnej. Doświadczeni rzemieślnicy wykonują litery reklamy z dużą dbałością o szczegóły. Cały proces jest ściśle zarządzany przez kierowników projektów, aby zapewnić szybką realizację i sprawną koordynację między technikami zajmującymi się produkcją i montażem. Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ w przeciwieństwie do większości naszych konkurentów, nie kupujemy liter reklam od hurtowni i nie przedstawiamy ich jako naszego własnego produktu. Posiadamy własną linię produkcyjną zbudowaną specjalnie dla naszych działań. Jesteśmy dumni z silnej, ogólnofirmowej kultury, która kładzie nacisk na jakość, do której nieustannie dążymy. Nasze dążenie do doskonałości sprawia, że ​​jesteśmy Twoim wyborem numer jeden w zakresie Twoich potrzeb montażowych i serwisowych. Dzięki naszemu licencjonowanemu personelowi zapewniamy jakość w najbardziej konkurencyjnych cenach w branży. Możesz mieć pewność, że produkt końcowy będzie zbudowany z certyfikowanych materiałów, będzie piękny, trwały i wyjątkowo łatwy w utrzymaniu.

Produkcja reklam

Produkcja neonu

Produkcja bulb

Firma Pretende jest największym w Polsce producentem neonów. Neon na ścianie czyli szklana rurka wypełniona gazem. Reklama neonowa przyciąga wzrok, ma duszę, głębię i jest ponadczasowa. Jako doświadczony producent neonów możemy zaproponować Ci neony do montażu na elewacji zewnętrznej lub na ścianie wewnątrz budynku. Mogą zostać zamontowane na podkładzie z pleksi lub bezpośrednio na zewnętrznej elewacji. W każdym przypadku neony prezentują się wyjątkowo! To reklama trwała i wytrzymała. Nasze neony na zamówienie mogą świecić bez usterek nawet przez 20 lat! Widoczność świecenia neonu to zasięg około 500 metrów. Nasze nowoczesne neony są ekonomiczne jeśli chodzi o pobór prądu. Stosujemy jedynie najwyższej jakości szkło neonowe europejskich i amerykańskich producentów. Wszystkie akcesoria oraz materiały są trwałe, sprawdzone przez lata naszych doświadczeń przy produkcji neonu. Zwracamy uwagę na jakość, aby zapewnić jak najdłuższą żywotność neonów. Szerokie spektrum możliwości, które dają neony wykorzystywane jest do aranżacji architektonicznych oraz designu. Neony są atrakcyjne dla wnętrz oraz mają rzemieślniczy charakter przedmiotów zaprojektowanych i wykonanych ręcznie. Specjalnie uformowane szklane rurki zapewniają fascynujący połysk. Neon jest silnie związany ze sztuką i projektowaniem. Dzięki nieskończonej kombinacji modeli i kolorów, neon dziś żyje silnie także w przestrzeniach domowych, a oryginalne produkcje neonów są dostosowane do każdego środowiska. Światło neonowe jest eleganckie i funkcjonalne. Kształty liter z neonu oddają autentyczne kolory, neony dostosowują się i personalizują. Poprzez odpowiednio skonfigurowane poprzez przełączniki ciągłego włączania i wyłączania dzięki instalacji elektronicznego programatora, możemy uzyskać dodatkowe efekty świetlne, co jeszcze bardziej podkreśla i przyciąga jego widoczność.

Kasetony świetlne

LA LOCATION EN PRÉTENDE EST UNE NOUVELLE FORME DE FINANCEMENT DE LA PRODUCTION DE VOTRE PUBLICITÉ

Vous souhaitez bénéficier d'une meilleure image de marque pour votre entreprise?
Vous n'avez pas le budget pour le moment pour produire une publicité de qualité?

Considérez nos options de location accordées pour produire toute annonce personnalisée.

Le leasing de signalisation de bâtiment sous forme de publicité extérieure et intérieure est un excellent moyen de trouver la bonne solution de signalisation pour votre entreprise. Vous évitez les frais financiers ponctuels liés à un achat important. En libérant votre capital et en vous donnant la flexibilité de gérer les fonds que vous choisissez. Puisqu'il s'agit du coût mensuel d'achat d'une annonce, il est également déductible d'impôt. La garantie pour l'ensemble de l'annonce est incluse dans le contrat, donc en cas de panne, vous n'encourrez pas de dépenses imprévues. Cependant, à l'expiration du bail, vous avez la possibilité de renouveler votre bail existant ou de le mettre à jour avec un nouvel achat d'une nouvelle annonce. Mieux encore, contrairement à de nombreuses autres sociétés contractantes, Pretende gère tous les contrats de location en interne, ce qui simplifie et simplifie l'ensemble du processus pour vous. Lorsqu'un étiquetage approprié semble hors de portée en raison de contraintes budgétaires, le crédit-bail est un excellent moyen de maximiser l'abordabilité et de vous donner confiance dans vos coûts mensuels.

Nos experts vous conseilleront pas à pas à quoi cela devrait ressembler, par où commencer ce mode de paiement, vous découvrirez à quelle vitesse nous produirons une publicité pour vous, ce qui est certainement très important pour vous. contacter nous pour obtenir un devis gratuit et découvrir comment la location d'une annonce personnalisée produite à Pretende peut aider votre entreprise.

Publicité lumineuse financement / Leasing