Logo Pretende

Producent neonów oraz liter 3D – Katowice

Obecny rozwój technologii oraz dostęp do inspiracji zaczerpniętych z najdalszych zakątków świata, umożliwiają producentom neonów oferowanie coraz to bardziej kreatywnych pomysłów. Wzajemnie przeplatające się możliwości technologiczne i nieograniczone pokłady nowych pomysłów stanowią bodziec do oferowania Państwu wysokiej jakości liter 3D, a także dodatków świetlnych.

Neony do oświetlenia budynku – logotypy, szyldy oraz napisy świetlne. Obecnie producenci reklam, znaków prześcigają się w nowych, coraz to bardziej kreatywnych pomysłach. Wśród tak wielu możliwości jakie oferuje obecny rynek, jak dokonać najbardziej trafnego wyboru?

Otóż dbałość o szczegóły jest tym czynnikiem który sprawia, że klient spośród wielu ofert i możliwości wybiera właśnie ten jeden produkt. Nie dziwi zatem, że firma Pretende dzięki ogromnej dbałości o szczegóły, zbudowała sobie grono zaufanych klientów, budując tym samym swoją wieloletnią pozycję na rynku.

Reklama z neonu i liter 3D Katowice

Najwyższa jakość wykonania reklam neonowych oraz liter 3D bezpośrednio od krajowego producenta dla mieszkańców miasta Katowice oraz okolic.

Otóż dbałość o szczegóły jest tym czynnikiem który sprawia, że klient spośród wielu ofert i możliwości wybiera właśnie ten jeden produkt. Nie dziwi zatem, że firma Pretende dzięki ogromnej dbałości o szczegóły, zbudowała sobie grono zaufanych klientów, budując tym samym swoją wieloletnią pozycję na rynku.

Nasze produkty z działu neonowego oświetlenia na każdym etapie tworzone są w Polsce – kupujecie zatem Państwo produkt krajowy. Ponadto doświadczenie zebrane podczas wykonania tysięcy projektów dla naszych Klientów, pozwoliło nam na zdobycie doskonałych umiejętności, które przedkładają się na szlifowanie naszych dzieł w najmniejszym calu przy jednoczesnym doborze najlepszych oraz najtrwalszych materiałów potrzebnych do ich wytworzenia.

Nasze szyldy reklamowe, kasetony czy litery z blachy nierdzewnej to idealna odpowiedź na potrzeby dzisiejszych odbiorców. Nieograniczone możliwości kształtów oraz kolorów pozwalają podkreślić i ożywić miejsca w których zostaną zastosowane.

Ich uniwersalność umożliwia zainstalowanie reklam podświetlanych na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Niezależnie czy przedsiębiorstwo czy wnętrze pokoju, nasze produkty dodadzą charakteru i podkreślają styl każdej aranżacji. Nasycona i intensywna barwa pozwala neonom dać się zauważyć z daleka, dlatego idealnie sprawdzi się jako reklama Twoich usług.

Litery 3D w Katowicach

W naszej ofercie dla mieszkańców Katowic znajdują się:

  • litery z żarówkami - ich tradycyjny wygląd światła nadaje ciepłego klimatu naszym literom, podkreślając tym samym ich walory, Świetnie sprawdzą się przy oznakowaniu budynku i stylowym wykończeniu pomieszczeń.
  • Litery świetlne LED idealnie wpasowują się w nowoczesny klimat. Świetnie służą podkreśleniu charakteru miejsca. Technologia LED umożliwia tworzenie mnogości efektów, które ograniczana jest tylko naszą wyobraźnią.
  • Litery z blachy nierdzewnej świetnie wpasowują się w elegancki styl glamour.
  • Litery gigantyczne wolnostojące: stosowane żeby przyciągnąć wzrok turystów i przechodniów. Chętnie fotografowane. Dzięki wykorzystaniu social mediów, miejsca w których stoją, stają się bardzo popularne i modne. Litery te wykorzystywane są także przy logach firm, nazwach miast lub przed siedzibami dużych przedsiębiorstw.
  • Litery metalowe industrialne: idealnie nadające się do oznaczeń architektury zabytkowej. Specjalne efekty postarzające ten typ liter 3D z blachy metalowej, sprawiają że pasują też do wielu branż
  • Litery przestrzenne, pryzmatyczne oraz dekoracyjne : wykorzystywane w logotypach przy recepcjach, zewnętrznych reklamach firm oraz na imprezach i uroczystościach. Ilość kolorów, kształtów i rozmiarów zaspokoi nawet tych najbardziej wymagających odbiorców.

Każda nasza praca z obszaru liter 3D sprawia, że Twoje otoczenie, niezależnie czy biznesowe czy prywatne będzie bardziej spersonalizowane i pozwoli lepiej się w nim czuć.

Kasetony, dwustronnie podświetlany semafory oraz pylony reklamowe.

Nasze produkty z tej kategorii wyróżnia mnogość możliwości oraz modyfikacji jakie może wprowadzić zamawiający. Dla kasetonów najpopularniejszą modyfikacją jest uwypuklenie liter, dzięki czemu uzyskuje się trójwymiarowy efekt. Dla pylonów jesteśmy w stanie zaproponować oraz stworzyć dowolną bryłę, dzięki czemu nie powstał nigdy taki sam projekt.

Niezależnie czy zamawiacie Państwo kasetony, pylony czy dwustronne semafory, przy ich projektowaniu proponujemy zastosowanie dodatkowo oświetlenia, który nada im charakter i jednocześnie stanie się zauważalną wizytówką waszej firmy.

Jesteśmy przekonani, że w tak ważnym mieście regionu śląskiego jak Katowice, które jest głównym obszarem gospodarczym całego województwa znajduje się ogromny potencjał ich zastosowania.

Sprawdzony wykonawca reklam neonowych i liter 3D – Katowice

Firma Pretende od lat zajmuje się produkcja i projektowaniem liter, neonów oraz designerskich instalacji świetlnych.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w każdy projekt, tworzymy wyjątkowe i niepowtarzalne elementy architektury, przeznaczonej zarówno dla użytku domowego jak i komercyjnego.

Serdeczne zapraszamy do jednego z naszych biur znajdujących się w mieście Katowice gdzie z pomocą naszego doradcy wspólnie stworzymy kolejny, wyjątkowy projekt.

Neony oraz litery 3D - Katowice

Jeśli szukasz sprawdzonego wykonawcy reklam świetlnych 3D neonowego oświetlenia oraz liter przestrzennych 3D to firma PRETENDE gwarantuje najwyższą jakość w Katowicach.

Zapraszamy do kontaktu

e-mail: kontakt@pretende.pl