Producent litery 3D oraz neonowych reklam dla Twojej firmy i domu – Gdańsk

Firma Pretende posiadająca oddział w Gdańsku, od lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą liter oraz reklam świetlnych. Szerokie doświadczenie zbudowane na przestrzeni wielu lat, umożliwiło stworzenie bogatej oferty. Przeznaczonej zarówno do użytku domowego jak i komercyjnego.

Nasze prace traktujemy jako formę artyzmu, będącego syntezą indywidualnego charakteru odbiorcy oraz kunsztu i wyrazu artysty. Najwyższa staranność z jaką podchodzimy do każdego zlecenia, pozwoliła zbudować szerokie grono zadowolonych Klientów, między innymi w mieście Gdańsk wraz z okolicznymi miejscowościami. W naszej bogatej ofercie posiadamy nowoczesne oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne.

Neonowe szyldy, litery 3D lub metalowe litery tworzone z wielu różnych kolorowych materiałów, oznakowania budynków, firm oraz domów, a także prace artystyczne.

Jesteśmy jednym z największych producentów oraz wykonawców tego typu prac.

W naszym oddziale w Gdańsku będziecie Państwo mogli zapoznać się z naszą ofertą i wraz z pomocą naszych profesjonalistów dobierzecie odpowiednie dla siebie produkty. Neonowe oraz ledowe reklamy świetlne, kasetony, szyldy (napisy, loga) stanowią obecnie jedne z najpopularniejszych elementów dekoracji.

Jako jeden z wiodących na rynku producentów w Gdańsku oferujemy:

  • napisy szyldy neonowe oraz ledowe - loga znaki litery neonowe lub ledowe,
  • podświetlane litery 3D - litery z blachy nierdzewnej itp.

Nie bez przyczyny oświetlenia neonowe wykorzystywane są do aranżacji przestrzeni, bowiem ich efektowny design nadaje charakteru zarówno na zewnętrz jak i wewnątrz budynku. Bogata paleta barw wykorzystywana przez oświetlenie oraz ciekawe wzornictwo pozwolą na wyróżnienie się. Dzięki doskonałej jakości materiału wykorzystywanego przy produkcji, dekoracja ta posłuży na długie lata.

Jeśli mówimy o oświetleniu nie sposób przejść obojętnie obok wykorzystania ledowych możliwości.

Nadają one charakteru i podkreślają ciekawe wzory tworząc przy tym prawdziwą grę światłem. Na dodatek oświetlenie ledowe np. w literach z żarówkami jest bardzo oszczędne pod względem energii. Pobiera ono około 80% mniej energii niż żarówki tradycyjne. Ponadto, żarówki te będą używane przez dłuższy czas niż ich tradycyjne odpowiednik. Są one także bezpieczniejsze dla oczu, ponieważ emitują mniej światła niebieskiego. Jedną z form do których w Pretende używamy tego typu oświetlenia są litery z żarówkami. Litery led potrafią również emitować światło o różnych kolorach. Dzięki temu można je dostosować do wszelkich potrzeb i gustów.

Najczęściej neonowa oraz ledowa forma oświetlenia wykorzystywana jest do:

  • logotypów na budynkami firm,
  • napisy na ścianę w pomieszczeniach,
  • ciekawe oświetlenie lub aranżacje zewnętrznych części budynku.

Litery 3D w Gdańsku litery 3D dzielimy na:

Podział ten odzwierciedla najczęstsze zapotrzebowanie naszych klientów. Przekrój naszych prac jest ogromny, także każdy znajdzie coś dla siebie. Zawsze też możemy wykonać nasze prace na zamówienie. Litery 3D są idealnym wyborem żeby wypełnić wnętrza luksusowych lobby czy recepcji w hotelach oraz eleganckich Gdańskich restauracjach. Z kolei większe litery wolnostojące z powodzeniem stosowane są przy oznaczeniu wjazdów, oznaczenia firm czy urozmaicenia atrakcji turystycznych. Ze względu na walory turystyczne miasta Gdańsk, taka forma promocji znajdzie tu szczególne zastosowanie.

Oznaczenia budynków, kasetony, totemy i pylony reklamowe.

Firma Pretende sprawi że to co dla innych stanowi zwykłe oznakowanie swojej firmy dla Państwa będzie doskonałą okazją do wyróżnienia w oczach odwiedzających. Dzięki wysokiej jakości zewnętrznych oznaczeń budynków, kasetonów, semaforów oraz pylonów reklamowych zwykłe szyldy stanowić będą doskonałą okazję do wyróżnienia w oczach waszych gości. W Gdańsku produkujemy szyldy reklamowe zgodnie z Gdańską Uchwałą Krajobrazową

Wykonawca liter 3D oraz neonów - Gdańsk

Szeroka oferta od oświetlenia neonowego i ledowego, aż po litery 3D różniące się materiałem, wielkością oraz przeznaczeniem zapewniają klientom wszystko to co potrzebne. Jako producent oraz wykonawca Pretende od początku do końca dba o produkt finalny. Najlepszym dowodem jest szereg naszych prac. Znajdziecie je Państwo w naszej galerii zdjęciowej, zaś liczne realizacje na terenie Gdańska z którymi spotykają się Państwo na co dzień są naszą najlepszą wizytówką. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu:

Zapraszamy do kontaktu

e-mail: kontakt@pretende.pl

UNSERE BRANCHEN

POLEN

PRETENDE MIT SITZ IN GDAŃSK

ul. Szczęśliwa 50
80-176 Gdańsk
tel.: +48 58 354 24 24

PRETENDE SZCZECIN

ul. Władysława Łokietka 5/2
70-256 Szczecin
tel.: +48 91 444 08 57

PRETENDE POZNAŃ

ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań
tel.: +48 61 415 18 52

PRETENDE ZWEIGNIEDERLASSUNG IN WARSZAWA:

ul. Hoża 86 lokal 410
00-682 Warszawa
tel.: +48 22 100 57 49

PRETENDE LUBLIN

ul. Kowalska 5/203
20-115 Lublin
tel.: +48 81 82 28 139

PRETENDE WROCŁAW

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lokal 320
50-020 Wrocław
tel.: +48 71 707 04 38

PRETENDE KATOWICE

ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
tel.: +48 32 722 07 46

PRETENDE KRAKÓW

ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków
tel.: +48 12 446 68 02

PRETENDE RZESZÓW

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 20D/7
35-006 Rzeszów
tel.: +48 17 783 83 88

DEUTSCHLAND

PRETENDE BERLIN

Kurfürstendamm 195
10707 Berlin
tel.: +49 30 800 982 139

Pretende - High Quality Germany

  KUNDENSERVICEBÜRO:
   kontakt@pretende.pl

ORARI DI APERTURA:
   Montag - Freitag: 8:00 - 16:00 Uhr / Samstag - Sonntag: Geschlossen

Copyright © 2024 PRETENDE